Як навчитися кататся на скейті.

Катання на скейті - це не тільки весело, але й корисно для здоров'я. Необхідно докласти зусиль, витратити якийсь час на вивчення азів, а потім можна спокійно розсікати на дошці по тротуарах.
Вам знадобиться
  • - дошка для скейтборду.
Інструкція
1
Знайдіть місце. Навчання найкраще проводити в парку, де є рівні асфальтовані доріжки. Якщо є можливість, займайтеся в малолюдних місцях, де немає перехожих, дітей та собак. Чи не тренуйтеся поблизу дороги, щоб випадково не потрапити під машину.
2
Навчіться стояти. Перед тим як вивчити серйозні елементи, потрібно навчитися просто стояти на дошці. Поставте скейт на рівну поверхню, встаньте на нього і обережно поворухнете ногами. Виберіть, яка нога буде «толчковая», а яка «опорна». Толчковая нога - та, якою скейтер відштовхується від землі; як правило, це права нога. Відповідно, інша нога (ліва) буде опорною.
3
Вчіться котитися. Після того як ви навчилися стояти на скейті, можна спробувати котитися. Поставте скейт на рівну поверхню, ліву ногу помістіть над передніми колесами, а правою відштовхуються від землі. Коли почнете рухатися, підніміть праву ногу на скейт і, допомагаючи собі руками, спробуйте проїхати пару метрів.
4
Вчіться рухатися. Для уповільнення руху, опорну ногу відсуньте трохи назад, а потім із зусиллям натиснете. Щоб зупинитися, опустіть толчковую ногу зі скейта і загальмуєте про землю. Або можна загальмувати за допомогою п'яти опорної ноги - натисніть нею на задню частину скейта так, щоб передня сторона підвелася в повітрі. Після цього натиснете сильніше, але передня нога повинна в цей час як і раніше управляти дошкою. Якщо цей спосіб не виходитиме, можна просто зістрибнути з дошки.
5
Вчіться повертати. Необхідно повернути корпус і висунути ноги в напрямок, куди ви збираєтеся повертати. Чим сильніше ви натиснете на п'яту, тим різкіше буде поворот. Поставте толчковую ногу на хвіст дошки, а опорну на ніс, не змінюючи кут і положення. Після цього постійте тільки на передній нозі, трохи розгойдуючи ніс з боку в бік. Після цього розгорніться на дошці і поміняйте місцями ноги. Повертайте спочатку в одну, а потім в іншу сторону під час руху. Для початку потренуйтеся стоячи на місці, зміщуючи вперед свою вагу під час різкого другого повороту.
Зверніть увагу
Не можна вчитися кататися на скейті біля проїжджої частини - це небезпечно для здоров'я.