Як поповнити віртуальну пам'ять.

Іноді на екрані комп'ютера з'являється повідомлення операційної системи «Віртуальна пам'ять закінчується». Після цього закривається якась важлива програма або стає неможливо користуватися комп'ютером і доводиться його перезавантажувати. Віртуальна пам'ять - це область на жорсткому диску, в яку тимчасово зберігаються дані з оперативної пам'яті. Також цю область називають файлом підкачки. Для вирішення цієї проблеми потрібно внести зміни в параметри файлу підкачки системи.
Інструкція
1
Відкрийте системні властивості комп'ютера. Клацніть правою кнопкою по значку «Мій комп'ютер» на робочому столі, щоб викликати контекстне меню. У цьому меню лівою кнопкою миші по рядку «Властивості». Відкриється вікно з переліком загальної інформації про комп'ютер і його параметрах.
2
В останніх версіях операційної системи від Microsoft, тобто Windows 7 і Vista, знайдіть у стовпчику зліва посилання «Додаткові параметри системи». Перейдіть по посиланню. Відкриється вікно «Властивості системи», в якому і настроюються всі параметри. У Windows XP, коли ви відразу потрапите у вікно системних властивостей. Подальші операції однакові для всіх трьох систем.
3
Натисніть кнопку «Параметри» в розділі «Швидкодія». Вона знаходиться у верхній частині вікна властивостей системи. З'явиться ще одне вікно з декількома вкладками можливих налаштувань, за замовчуванням це буде вкладка «Візуальні ефекти». Натисніть лівою кнопкою миші на сусідньому розділі із заголовком «Додатково» і знайдіть в нижній частині кнопку «Змінити». Цим ви відкриєте діалог налаштування віртуальної пам'яті. Можна надати рішення про розмір файлу підкачки системі, але це не найкращий варіант. Краще налаштувати цей параметр вручну.
4
Натисніть на перемикач навпроти напису «Вказати розмір» і введіть значення в два поля, які знаходяться трохи нижче. Перше - це мінімальна кількість віртуальної пам'яті, друге число - максимальний розмір файлу підкачки.
5
Щоб комп'ютер працював в найшвидшому режимі, запишіть в обидва поля однакове значення. Наприклад, у вас 1 гігабайт оперативної пам'яті. Тоді віртуальну пам'ять виставляйте в півтора рази більше, тобто 1500 мегабайт. Перевірити скільки у вас встановлено пам'яті можна в першому вікні властивостей, яке викликається клацанням по іконі «Мій комп'ютер». Натисніть кнопку «Задати», підтвердіть повідомлення системи про те, що потрібно перезавантажити комп'ютер для застосування налаштувань. Потім натисніть кнопку «ОК» і закрийте всі настроечние вікна. Перезавантажте комп'ютер через меню «Пуск».