Як вибрати радіотелефон.

Вибрати бездротової телефон не складе великих труднощів - вам необхідно тільки визначити деякі його параметри і функції. Основними такими показниками є радіус дії і безпека телефону. Перший обумовлює можливість підтримувати стійкий телефонний зв'язок на видаленні від «бази», а другий - забезпечує захист вашої телефонної мережі від стороннього доступу.
Інструкція
1
Купуючи бездротовий телефон, віддайте перевагу трубці з радіусом дії не нижче 300 м. Цей параметр визначений для прямого проходження сигналу на рівній місцевості. Для квартири, де зв'язок ускладнюють перешкоди - меблі і стіни, це відстань еквівалентно 50 м. Для домашнього користування оптимальний вибір - апарат з радіусом дії 300-400 м і частотою випромінювання 30-39 МГц. Трубка з частотою випромінювання 900 МГц забезпечить впевнений прийом сигналу на відстані близько 1,5 км.
2
При користуванні телефонними трубками з великим радіусом дії актуальним стає питання безпеки, захисту радіосигналу від перехоплення і «підсадки», коли перехоплюється унікальний код і стороння людина, використовуючи свою трубку, може телефонувати на вашу телефону. Тому вибирайте апарат стандарту DECT, який має складну систему захисту і робить неможливою реєстрацію чужих радіотелефонів на вашому базовому блоці. Такі апарати з частотою 1880-1900 МГц мають радіус дії до 300-400 м, як і звичайні радіотрубки з частотою 30-39 МГц, але коштують вони трохи дорожче.
3
При покупці телефону зверніть увагу на такий параметр, як час роботи батареї. Якщо вам доводиться вести тривалі переговори по телефону, цей час може бути важливим для вас. Для підзарядки батарей в проміжках між розмовами використовується базовий блок.
4
Залежно від того, скільки користувачів буде у телефонного апарату, ви зможете підключати кілька трубок до одного базового блоку. Це дуже зручно для великої родини або в офісі і дозволяє не встановлювати додаткові телефони. У цьому випадку зручно, щоб базовий блок був оснащений кнопковою клавіатурою для набору номера.
5
Імпортні бездротові телефони майже всі оснащені визначником номера стандарту ETS 300659. Щоб визначник номера міг працювати на російських лініях зв'язку, придбайте додатково адаптер Євро-АВН, який дозволить коректно визначати номери вхідних дзвінків.