Як завантажити фото з телефону. Як передати фотогдафіі зі старих телефонів.

Завантажити фото з стільникового телефону на комп'ютер не важко. Крім того, за допомогою мобільного можна пересилати фотографії з одного пристрою на інший. Існує кілька варіантів, щоб поділитися зображеннями з друзями, використовуючи звичайний мобільник.
Інструкція
1
Якщо картинку необхідно завантажити швидко, а комп'ютера немає під рукою, то використовуйте мобільний інтернет. Маючи електронну скриньку на стільниковому телефоні, ви легко відправите фото поштою з мобільника на емейл вашого ПК. Звичайно, такий спосіб має і деякі недоліки, наприклад, у вартості послуг і повільності процесу. Але є ситуації, коли ви знаходитесь на відпочинку і бажаєте переслати фотографію свого знайомого, то цей варіант, звичайно, просто незамінний.
2
Скористайтеся функцією Bluetooth. Вона забезпечує обмін інформацією між такими пристроями, як персональні комп'ютери, мобільні телефони, принтери, ноутбуки, цифрові фотоапарати і т.д. Bluetooth дозволяє їм повідомлятися між собою, коли вони розташовані в радіусі до 100 м один від одного. Таким чином, потрібно і відповідний пристрій USB (з'єднувач, застосовуваний для передачі даних між ПК і мобільним телефоном) для підключення до вашого комп'ютера. При цьому способі обмін фото та інших файлів з ПК теж відбувається досить просто.
3
Встановіть зв'язок через функцію Bluetooth наступним чином. Виберіть пристрій з мережевого імені, вкажіть код для зв'язку, після цього з'єднання встановиться. Тепер можна проводити обмін інформацією.
4
Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB шнура. До будь-якої моделі мобільного є спеціальна програма для роботи через такий дріт. Якщо її немає, то перенесіть потрібну фотографію на флешку в телефоні. Її комп'ютер визначить і без попередньої установки спеціальної програми. Вам залишається тільки перенести дані. Використовуючи даний спосіб, можна скидати безліч фотографій на комп'ютер досить швидко.
5
Можна просто послати зображення на інший телефон. Вкажіть одержувача в контактах, якому ви будете пересилати знімок. Тепер залишилося натиснути клавішу «Готово», і повідомлення піде до потрібного абоненту. Якщо такий метод для передачі файлів вас не влаштовує, то тоді спробуйте інший варіант.
6
Використовуйте файлообмінники. Ці ресурси надають користувачам місце під різні файли і загальнодоступний доступ до них в мережі. Існує безліч подібних сервісів, але ви виберіть той, який вам більше сподобався і зручний в застосуванні. Для цього необхідно відкрити знімок в телефоні і натиснути кнопку «Завантажити» на певній сторінці ресурсу. Після того як завантаження сталася, ви отримуєте посилання, по якому закачують файл.