Як вибрати диван для дитини. Як вибрати якісний диван для дітей.

Диван для дитини - це не тільки його спальне місце, простір для ігор, читання та інших занять, а й сама справжня велика іграшка. Диван повинен подобатися малюкові, бути його другом.
Інструкція
1
Перше, на що вам слід звернути увагу при виборі дивана для дитини, це якість матеріалів, з яких він виготовлений. Переконайтеся в тому, що ні дерево, ні ДСП, ні фанера, ні пластик, ні поролон, ні обивочная тканина не оброблялися хімічними засобами. Інформацію про це ви можете знайти в документах, що додаються до кожного дитячого диванчика.
2
Як оббивка для дитячого дивана можуть бути використані як натуральні тканини, такі як шовк, льон, бавовна і шерсть, так і синтетичні, наприклад, флок, мікрофібра, гобелен.
3
Багато сучасні дитячі дивани оснащені змінними чохлами, які в разі забруднення можна легко зняти, випрати або здати в хімчистку. Крім цього, завдяки змінним чохлам, ви можете міняти забарвлення дивана за побажанням дитини.
4
Не бійтеся яскравих забарвлень. Не сумнівайтеся, що веселий різнобарвний диванчик буде відмінно виглядати в дитячій кімнаті. Крім цього, строкаті тканини, як правило, набагато практичніше однотонних.
5
Відмовтеся від покупки занадто громіздкого дитячого дивана. Краще зверніть увагу на легкі компактні моделі, які запросто пересунути по кімнаті в разі перестановки. Спальне місце дитячого диванчика повинно бути досить просторим, але не надто широким. Дитина повинна легко залазити на диван і злазити з нього, тому відмовтеся від покупки надто високою меблів.
6
Переконайтеся, що конструкція дитячого диванчика дуже проста, а механізм трансформації - безпечний. Придивіться до моделей, оснащеним містким висувним або внутрішнім ящиком для білизни та іграшок.
7
Вибираючи диван для дитини, зверніть увагу на поверхню його спального місця. Віддайте перевагу ортопедичному основи, яке забезпечить маляті здоровий сон і не зіпсує його поставу.
8
І, звичайно ж, при виборі дивана для дитини обов'язково прислухайтеся до побажань його майбутнього власника.