Як займатися з дитиною в 1 класі.

Навчання в першому класі - непростий період для дітей та їх батьків. Зараз важливо зацікавити учня, допомогти йому адаптуватися в новому статусі школяра, налагодити відносини з учителем і однокласниками. І при всьому при цьому не забути, що школа - це все-таки місце, де отримують знання, а не весело проводять час з друзями.
Інструкція
1
Не робіть з першого класу університет. Завдання дитини в початковій школі - освоїти процес отримання знань. Хоча шкільна програма побудована таким чином, що вимагає від дитини великої ерудиції. Однак зайва інформаційна перевантаженість негативно позначається на емоційному стані школяра. Ні в якому разі не біжіть вперед, інакше дитині буде нудно на уроках. Ви можете лише доповнювати деякі теми за підручником цікавими матеріалами.
2
Не вимагайте від дитини високих результатів. У першому класі не ставлять оцінок, і це абсолютно правильно. Оцінювати наразі нічого, а нанести дитині психологічну травму і відбити бажання пізнавати дуже легко. Ви й самі можете бачити приблизний рівень знань по роботах в зошиті або після бесіди з учителем.
3
Обмежте кількість додаткових занять. Залиште або тільки ті, на які дитина йде з задоволенням, або спортивні секції. По-перше, гуртки займають багато часу, який можна провести на свіжому повітрі. А по-друге, деякі з них виявляються марними.
4
Ви й самі можете займатися з дитиною . Домашніх завдань в першому класі не задають, хоча, звичайно, бувають винятки. Придбайте методичні посібники та робочі зошити. Щодня давайте дитині задачки з вивченої в школі темі, але врахуйте, що тривалість виконань таких завдань не повинна перевищувати 10-15 хвилин. Не ставте за це оцінок. Така робота повинна лише допомогти вам розібратися в реальній успішності учня.
5
Якщо дитина пропустив уроки через хворобу, як тільки йому стане краще, надолужити згаяне. Інакше йому буде потім дуже складно наздоганяти інших учнів. Адже по шкільній програмі на вивчення нової теми дається 2-3 уроки, а це дуже мало.
6
Проводите виїзні уроки. Наприклад, теми з навколишнього світу відмінно можна вивчити в музеї або зоопарку. Літературні твори стануть зрозумілішими і ближче після спектаклю в театрі. Математика відмінно ілюструється походами по великим магазинам.
Деякі батьки скептично ставляться до домашнього навчання дитини англійської мови. Основним їх аргументом є: «Що я можу дати своїй дитині, якщо й сам толком не знаю мови?». Зовсім дарма батьки міркують таким чином, закриваючи для себе і для своєї дитини можливість розвиватися разом.
Вам знадобиться
  • - навчальні комп'ютерні програми;
  • - щоденна практика;
  • - грошові вкладення.
Інструкція
1
Навчайте дитину за допомогою нескладних комп'ютерних ігор. Існують спеціальні ігри, що допомагають дитині вивчати англійську. Знайти їх можна в будь-якому магазині, що торгує DVD, або завантажити з інтернету. Як правило, такі ігри встановлюють зв'язок у свідомості дитини між зображенням предмета або явища, його графічним написанням англійською та звуковим воплощеніем.Плюс в тому, що дитина може формувати правильну вимову, вивчати слова англійською в цікавій ігровій формі. Єдине, за чим варто стежити, щоб робота за комп'ютером не втомлювала малюка. Починати варто з 15-20 хвилин в день.
2
Розучуйте с дитиною вірші та пісні англійською. Також варто реалізовувати і його акторські здібності і ставити невеликі сценки англійською. У такій творчій формі дитині буде простіше знайомитися з новим для нього мовою.
3
Створіть у своєму будинку підходящу мовне середовище. Ставте пісні англійською мовою вдома. Для початківця поліглота важливо постійно чути англійську мову. На несвідомому рівні граматичні конструкції, стійкі вирази закріпляться в його свідомості. Також корисно дивитися мультфільми англійською разом з дитиною .
4
Найміть няню або педагога, які будуть розмовляти з дитиною тільки по-англійськи. Під час прогулянки, ігри, годування, зарядки педагог може навчати дитину новим словам і найпростішим правилам граматики. Якщо у вас немає можливості наймати репетитора, займайтеся з ним самостійно. Це допоможе і вам підняти власний рівень знання мови.
5
Придумайте форму оцінки досягнень у вивченні англійської. Найкраще це робити в творчій формі. В черговий день народження когось із членів родини підготуйте разом з дитиною привітання англійською мовою. Це може бути саморобна листівка, підписана англійською, розучені вірш або пісня, вітальна промова англійською. Придумуйте разом, стимулюйте творче мислення дітей.
Зверніть увагу
Відмовтеся від складних самовчителів і суворої шкільної форми оцінки досягнень дитини. Ваше завдання - прищепити інтерес до вивчення мови.
Корисна порада
Не перевантажуйте малюка з перших занять. Зробіть вивчення англійської мови частиною повсякденного життя, тоді заняття будуть проходити для нього більш природно. На початковому етапі буде достатньо 15 хвилин в день.