Як вставити картинку в повідомлення.

Засоби мультимедіа універсальні. Ви можете обмінюватися не тільки текстовими повідомленнями, а й аудіофайлами, відеофайлами, малюнками ... Прикріпити картинку на власному сайті можна за допомогою спеціальних HTML-тегів.
Інструкція
1
Для вставки картинки на сайт впишіть її адресу всередину тегів. Повинна вийти конструкція як на ілюстрації, де http://і далі - адреса картинки.
2
Відрегулюйте розмір картинки в повідомленні за допомогою тегів width (ширина) і height (висота). Теги виглядатимуть приблизно так, як на ілюстрації. 500 - ширина в пікселях.
3
Для оформлення кольоровою рамкою перед шириною вставте ще один тег: style. На ілюстрації 5 - товщина рамки в пікселях. Тег вставляється після тега розміру.
4
Щоб відрегулювати відстань між двома картинками, розташованими по горизонталі («на одному рядку»), вставте між ними такий код з ілюстрації. Відстань дорівнюватиме двом пробілам.
5
Можете оформити картинку , щоб при наведенні курсора з'являлася підказка. Тег буде виглядати так, як на ілюстрації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NlFtm30rxOI
Зверніть увагу
Прибирайте прогалини між символами при вставці тегов.Перед збереженням налаштувань включите предпросмотр.Ресурс, на якому застосовуються теги, повинен підтримувати HTML-кодування.