Як намалювати хвилястого папугу. Як намалювати папугу ара поетапно олівцем.

Для того щоб намалювати хвилястого папужки, необхідно знати особливості будови скелета цього птаха і врахувати властивості оперення, характерні для цього виду, при розфарбовуванні.
Інструкція
1
Почніть малюнок хвилястого папужки з олівцеві нариси. Спочатку намалюйте два овалу, які після стануть головою птиці та її тулубом. Майте на увазі, що великий овал повинен перевершувати маленький в три рази. Якщо ваш папужка витягнув шию, намалюйте допоміжні елементи на деякій відстані один від одного.
2
З'єднайте овали плавними лініями. З боку спини риса повинна бути увігнутою, а спереду контур повинен позначити невеликої зоб птиці. На відміну від багатьох інших видів папуг, наприклад, ара, у хвилястих папужок шия не виражена чітко.
3
Подумки розділіть голову птиці горизонтальній рисою. На перетині цієї лінії з передньою частиною овалу намалюйте маленький дзьоб. У хвилястих папуг нижня його частина прихована під оперенням, тому її можна не малювати. Над дзьобом зобразите восковіца - це невелике ущільнення, позбавлене пір'я. На ньому намалюйте маленькі ніздрі. На одній лінії з дзьобом позначте очей. Якщо ваш папужка чимось стривожений, зобразите скуйовджене пір'ячко в передній частині голови і на лобі.
4
Намалюйте лапки птаха, для цього відзначте середину великого овалу. Майте на увазі, що у папуг чотири пальці, два з них направлені вперед, інші дивляться назад. На кінчиках намалюйте кігтики. Оскільки хвилясті папужки володіють м'яким пухнастим оперенням, частина лапок, покрита пір'їнками, часто буває не видна.
5
Виділіть два найдовших пера хвоста, інші коротші утворюють віяло в розпущеному стані.
6
Намалюйте крила папужки. Махові пера зобразите достатньо широкими, вони доходять приблизно до середини хвоста. У середній частині крил накресліть тонкі смужки.
7
Розфарбуйте малюнок. Оскільки забарвлення хвилястих папужок досить різноманітна, ви можете використовувати блакитні, жовті або зелені відтінки. Зверніть увагу на той факт, що у особин жіночої статі восковица завжди світла або блідо-коричнева, а у самців забарвлена в яскравий блакитний колір. Крім того, виділіть синім кілька пір'їнок, розташованих під оком. І не забудьте про строкате забарвлення пір'я спини і задньої частини шиї.