Як назвати цуценя алабая. алабай кличка на з.

Алабай - це серйозна стародавня порода собак, яка практично не змінилася. Її представники - відмінні сторожа і захисники, вірні друзі і люблячі члени сім'ї. Предками алабаїв були мастіфи, завезені Олександром Македонським, і чорні тибетські вовки. Такий собака, звичайно, гідна особливої імені, яке вона повинна схвалити.
Вам знадобиться
  • - собака породи Алабай.
Інструкція
1
Порода закладає певні риси в характер собаки, але, як і на людину, на неї робить свій вплив і середовище, в якому вона виховувалася. Кличка - це ще один чинник формування цуценя як особистості. Ім'я - не простий набір випадкових звуків, воно містить фонетичну інформацію, яка спонукає собаку вести себе так, а не інакше.
2
Вибираючи ім'я цуценяті алабая, ви впливаєте на його характер і долю. Шукайте кличку серед дзвінких звучних імен. Добре, якщо слово містить не більше двох складів, це полегшить тварині запам'ятовування і виділення його серед інших звуків. Кличка повинна легко вимовлятися вами, не викликаючи при цьому ніяких негативних асоціацій.
3
Вимовте вголос чітко кілька імен для цуценяти, які вам сподобалися. Спостерігайте за собакою і її реакцією на ваші слова. Якщо ви помітили «впізнавання» клички з поведінки алабая, зупиніться на цьому імені.
4
Відійдіть від цуценя і ще раз повторіть кличку. Якщо собака не рухається з місця, нічого страшного, підійдіть самі і, вимовляючи ім'я цуценя, дайте йому щось смачне. Поки алабай ковтає ласощі, ще кілька разів повторіть обрану кличку. Приготуйтеся до того, що цю процедуру доведеться повторити неодноразово.
5
Собака повинна зауважити, що ці звуки супроводжують якусь подію, на яке варто звернути увагу. Потім, коли щеня чітко буде реагувати на своє ім'я, приберіть заохочення у вигляді їжі. Спробуйте замінити її словом і ласкою.
6
Не затягуйте момент із заміною ласощі на схвалення. У собаки може сформуватися переконання, що проголошення клички слід перед годівлею.
7
Не міняйте кличку на зменшувально-пестливе, коли ви розчулюєтеся цуценям. Завжди вимовляєте ім'я алабая виразно, без змін і різних версій. Чи не кличте собаку без приводу, просто для своєї розваги. Цуценя почне думати, що нічого важливого в цих звуках не міститься.
8
Алабай виглядає грізно, благородно і солідно, тому «гламурні» імена, типу Зайка, Пупсик, Пуся-Муся йому не підійдуть. Згадайте клички героїчних тварин з історії. Відважні герої казок і переказів теж можуть дати ідею для імені цуценя алабая. Рессі, Роккі, Рексар, Конан, Аракс, Марс, Уран, Буран - кличок багато, а вибирати свою краще разом з вихованцем.