Як лікувати защемлення шийного нерва. Защемлення шийного нерва лікування.

Защемлення шийного нерва може бути пов'язано з остеохондрозом. Захворювання дуже серйозне і потребує лікування за призначенням лікаря-невропатолога і під його безпосереднім контролем. Самолікування може призвести до прогресування захворювання і серйозних ускладнень.
Вам знадобиться
  • - препарати, призначені лікарем;
  • - фіксуючий комір;
  • - ортопедична подушка і матрац.
Інструкція
1
Першим симптомом защемлення нерва є різка або тягне біль при повороті голови, пацієнт змушений робити поворот всього тіла, щоб подивитися в будь-яку сторону. Нерідко підвищується температура тіла до позначки 37,2-37,5 градусів, присутні головний біль, запаморочення, загальне нездужання. Якщо у вас є зазначені симптоми, негайно зверніться до невропатолога.
2
Вам призначать лікування, яке в першу чергу буде направлено на усунення запалення і болю. Вам випишуть нестероїдні протизапальні препарати в таблетках або ін'єкціях, мазь для зовнішнього застосування. Найчастіше для зняття больового синдрому і запалення призначають «Кетонал», «Пироксикам», «Індометацин», «Диклофенак», «Моваліс». В якості знеболюючих засобів: «Баралгин», «Кеторол», анальгін.
3
Щоб шийний відділ хребта перебував у стані повного спокою, вам порекомендують носіння фіксуючого коміра, який ви можете придбати в спеціалізованих аптеках вашого регіону.
4
При затисканні шийного нерва дуже важко заснути. Приймайте легкі седативні трави: пустирник, м'яту, мелісу, звіробій, валеріану.
5
Після зняття гострої фази захворювання вам призначать електрофорез, масаж, голкорефлексотерапії, озонотерапію, мануальну терапію, лікування п'явками, лікувальну гімнастику.
6
Крім того, обов'язково виписують вітаміни групи В в ін'єкціях або таблетках для орального застосування.
7
Весь курс лікування уникайте підвищених фізичних навантажень, виконуйте всі рекомендації лікаря. Після курсу лікування вам призначать препарати, що відновлюють хрящову тканину, наприклад «Хондроксид», «Тарафлекс».
8
Для профілактики защемлення нерва використовуйте для сну ортопедичну подушку і матрац, контролюйте поставу під час роботи за комп'ютером, при перегляді телевізора, під час читання і письма. Обмежте підняття важких речей, щодня робіть ранкову гімнастику.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2eLYcmXVDX4