Як освітлити зуби в фотошопі.

Приємно дивитися на фотографії з усміхненими людьми, адже сміх піднімає настрій і заряджає позитивними емоціями. Однак багато хто соромиться посміхатися перед камерою через жовтого нальоту на зубах. Погодьтеся, річ малоприємна, і такі зображення не будуть викликати захоплення у оточуючих. Боротися з цією проблемою можна, а вірніше навіть потрібно. Ви без особливих зусиль зможете освітлювати зуби на фотографіях, скориставшись програмою фотошоп. І тоді ваша усмішка дійсно «засяє».
Вам знадобиться
  • - фотографія з посмішкою;
  • - плагін Color Efex Pro.
Інструкція
1
Відкрийте вибране фото у вікні програми. Кілька хвилин уважно вивчіть його. Придивіться, під яким кутом освітлення потрапляє на обличчя людини. На панелі інструментів, розташованої збоку, виберіть ласо і збільшіть масштаб знімка, щоб вам було зручніше працювати. Почніть виділяти область зубів, при цьому намагайтеся не зачіпати ясна.
2
У верхньому меню знайдіть функцію «виділення» і виберіть «растушевка». У вікні введіть число від 1 до 10. Для фотографій з низьким дозволом найкраще вводити одиничку. Для фото з високою якістю підбирайте значення в залежності від розміру зображеної посмішки. Підтвердіть обрану дію, натиснувши кнопку ОК. Тепер ви бачите, як межа між виділеної областю та рештою зображенням перестала кидатися в очі.
3
В головному меню програми відшукайте вкладку «зображення» і виберіть «корекція», а потім «колірний тон/насиченість». Із списку виберіть жовтий колір. Рухайте повзунок вліво до тих пір, поки жовтизна зубів на фотографії повністю не зникне. Після цього, вам буде потрібно попрацювати відразу з усіма кольорами. Посуньте повзунок вправо, тим самим, освітливши зуби. Тільки не переборщіть, інакше ваше зображення стане неприродним. Зніміть виділення, натиснувши Ctrl + D, а потім збережіть отриманий результат.
4
Крім цього методу, існує й інший, більш легкий і швидкий, але він вимагає установки спеціального плагіна. Запустіть додатково до фотошопу плагін Color Efex Pro. Важить він небагато, тому завантажити його з інтернету у вас не складе особливих труднощів.
5
Відкрийте потрібну фотографію в фотошопі і зайдіть в Efex Pro. Виберіть фільтр White Neutralizer, і ви побачите нове вікно, що відкрилося, в якому встановіть обидва значення на 100%, а колір залиште стандартним.
6
Відшукайте графу Control Points і клацніть на кнопку із зображенням плюса. Тепер вам необхідно поставити крапку в самому центрі зубів, для цього один раз клацніть лівою кнопкою миші в обраному місці. Зараз ви бачите, що поруч з поставленим точкою з'явився невеликий кружок. Наведіть на нього мишку і почніть акуратно тягнути в ліву сторону до тих пір, поки область фільтра не охопить всі зуби. Як тільки це відбудеться, натисніть ОК.
7
Візьміть ластик (обов'язково з м'якими краями) і обробіть ним частини рота, які потрапили під освітлення. У разі якщо фільтр зробив зуби неприродно білими, спробуйте зменшити прозорість другого шару. Зверніть увагу, що шар створюється автоматично.