Як лікувати алергію на тварин.

Алергія на тварин - актуальна проблема в сучасній алергології та клінічної імунології. Нею страждає шоста частина живуть людей на Землі, незалежно від віку і статі. Найбільш частими алергенами є шерсть, шкіра і лупа тварин. До основних симптомів захворювання відносять: чхання, нежить, закладеність носа, тимчасові напади астми, сльозоточивість і подразнення очей.
Інструкція
1
Для лікування алергії зверніться за консультацією до фахівця. Прі не гострих течіях хвороби лікар призначає антигістамінні препарати і назальні аерозолі. У складніших випадках застосовуються кортикостероїдні медикаменти, а при наявності нападів астми - противоастматические ліки.
2
Пройдіть курс імунотерапії. Вона є найбільш ефективним засобом лікування алергії будь-якого походження і спрямована на зниження гіперчутливості на алергени, що виділяються тваринами. Процес гипосенсибилизации увазі собою введення під шкіру невеликих доз відповідного алергену. Вони викликають в організмі вироблення антитіл, які надалі запобігають розвитку алергічних реакцій. Залежно від тяжкості захворювання проведення подібної терапії може тривати до декількох місяців. З часом можна обійтися введенням однієї дози в місяць.
3
Самий розумний і результативний спосіб позбутися від алергії на тварини - віддати домашнього вихованця в інші руки. Якщо з яких-небудь причин ви не можете це зробити, дотримуйтесь деякі запобіжні заходи. По-перше, обмежте коло переміщення свого улюбленця. Не допускайте його присутність в спальні. Це приміщення, в якому ви проводите велику частину часу, і наявність там кішки або собаки вкрай небажано.
4
Встановіть в будинку декілька фільтрів для повітря. Такі засоби вловлюють більшу частину мікрочастинок, в т.ч. лупа, шерсть та інші алергени, які виділяються тваринами.
5
Позбавтеся від килимових покриттів з великим ворсом. Все матраци, ковдри, наволочки покрийте захищають від пилу чохлами. Регулярно періть постіль.
6
Щоб уникнути накопичення алергенів, ретельно прибирайте за домашнім вихованцем. Частіше мийте хлоркою місце, де він зазвичай сидить. Щотижня купайте і мийте улюбленця за допомогою хорошого шампуню.
7
І звичайно, дотримуйтеся елементарних норм гігієни. Після спілкування з твариною завжди мийте руки. Як мінімум двічі на тиждень проводьте вологе прибирання квартири. При дотриманні таких нескладних правил можна тримати вихованця в домі і не боятися, що алергія застане вас зненацька.