Як змінити точку доступу в інтернет. змінити точку доступу на модемі билайн.

При підключенні до інтернету в настройках модему зазвичай доводиться вказувати точку доступу , що розрізняється у різних операторів. Неправильне зазначення точки доступу призводить до того, що підключитися до мережі не вдається або підключення виявляється дуже нестабільним.
Інструкція
1
Необхідність зміни точки доступу може виникнути в тому випадку, якщо ви, наприклад, користуєтеся USB-модемом і переїхали в інший регіон, де оператор стільникового зв'язку використовує інші настройки. Настройку модему почніть із з'ясування точного написання точки доступу, дана інформація зазвичай є на сайті провайдера. Дізнатися її можна і в будь-якому офісі вашого стільникового оператора або зателефонувавши на безкоштовний телефон техпідтримки.
2
Вставте USB-модем в роз'єм комп'ютера. Після того як ОС визначить модем, почнеться автоматичне встановлення записаної в його пам'ять програми зв'язку з інтернетом. Вам запропонують вибрати мову, папку для установки програми і т.п. Звичайно всі ці установки проходять за замовчуванням. Якщо програма вже встановлена, вона запуститься при підключенні модему.
3
Конкретні опції програми у різних модемів і провайдерів можуть відрізнятися, але загальний порядок настройки точки доступу однаковий у всіх. Запустивши програму, знайдіть вкладку «Управління профілем», вона може знаходитися в меню "Налаштування" - "Опції". Шукайте на вкладці, APN, це і є точка доступу. Введіть в її поле потрібне значення - наприклад, internet (для «Мегафона»), internet.mts.ru («МТС»), internet.beeline.ru (Beeline) і т.д.
4
В поле аутентифікації впишіть номер телефону провайдера, за яким здійснюється підключення. Для «Мегафона» і «МТС» це * 99 #, для Beeline * 99 *** 1 #. Вводити логін і пароль користувачу зазвичай не доводиться, програма зв'язку ставить їх автоматично. Проте, в якихось випадках може виникнути необхідність ввести їх вручну. Пароль і логін у «Мегафона» - gdata, у «МТС» - mts, у Beeline - beeline. Пам'ятайте, що в різних регіонах ці дані можуть відрізнятися.
5
Ввівши всі необхідні дані, збережіть зміни і спробуйте встановити з'єднання. Якщо все було зроблено правильно, ваш комп'ютер підключиться до інтернету. Не забудьте відкрити властивості з'єднання і відзначити пташкою пункт «При підключенні вивести значок в області повідомлень» - тоді в треї з'явиться ікона з'єднання.