Як змінити теми в Windows 7 Базова. Як в 7 змінити тему.

Користувачі, що купили ноутбук або комп'ютер з встановленою операційною системою Windows 7 Базова, при спробі змінити стандартну тему оформлення виявляють, що зробити це стандартними засобами ОС неможливо. Ентузіастів зацікавило питання розширення можливостей сис теми , і на світ з'явилися програми і патчі, які вирішують цю проблему.
Інструкція
1
Вам потрібно завантажити і встановити програму для зміни інтерфейсу Windows. Спочатку розробниками з Microsoft було закладено низку обмежень в можливостях різних версій сис теми , що відбивалося в ціні відповідних редакцій. Обійти такі заборони можна за допомогою патча для файлу тим, який і визначає, що саме можна поміняти в оформленні. І саме цей файл викликає повідомлення про відсутність підтримки тим в молодших версіях Windows 7.
2
Знайдіть, наприклад, утиліту UxThemePatcher і запустіть її. Але більш зручний спосіб - використовувати програму Personalization Panel, яка підходить для всіх версій Windows 7, 32 і 64-бітних, російськомовних і англійських.
3
Відкрийте будь-який браузер. Введіть в адресному рядку http://windowstheme.ru/download.php?view.17. У нижній частині інтернет-сторінки знайдіть кнопку «Скачати» і натисніть її. Підтвердіть, що хочете завантажити файл. Програма надається розробником безкоштовно.
4
Запустіть подвійним клацанням завантажену програму-завантажувач. Відкриється вікно з пропозицією завантажити панель персоналізації і додаткову програму «Мультібар». Натисніть на кнопку «НІ», щоб завантажити тільки Personalization Panel. Почнеться скачування установника утиліти, яка зможе змінити теми в Windows 7 Базова. Дочекайтеся закінчення завантаження.
5
Натисніть кнопку «Так, запустити» в діалоговому вікні, яке з'явиться, як тільки скочується інсталяційний файл панелі персоналізації. Слідуйте вказівкам майстра і натискайте кнопки «Так» і «Далі» у міру необхідності. Програма розблокує інтерфейс AERO і напівпрозорість, а також встановить 10 нових тем оформлення.
6
Перезавантажте комп'ютер і ви зможете за допомогою панелі управління вибрати відповідну тему і налаштувати її на свій смак.