Як перемістити інформацію на диск.

Зазвичай для зберігання інформації в комп'ютері її записують у файли певного формату. Таких файлів часто буває декілька і розміщуються вони у вкладених каталогах, що створюють строго задану ієрархічну структуру. Переміщення інформації з одного диска на другий означає переміщення всієї цієї структури і з технічної точки зору може викликати питання тільки у початківця користувача комп'ютера, якому доводилося мати справу з самою інформацією, але не з файлами, її зберігають.
Інструкція
1
Скористайтеся Провідником, якщо перемістити інформацію вимагається з диска комп'ютера, що працює під управлінням операційної системи Windows. Це застосування призначене для різних маніпуляцій з файлами і запускається подвійним клацанням по іконці «Комп'ютер» на робочому столі. Якщо на вашому робочому столі її немає, скористайтеся пунктом «Комп'ютер» в меню, що викликається натисканням клавіші Win.
2
В ліву частину вікна Провідника вміщено список дисків і розміщених на ньому папок з файлами - послідовно розкривайте їх, щоб перейти до того каталогу, в якому зберігаються файли з потрібною інформацією. Якщо вам не доводилося мати справ з файлами, а лише з самою інформацією, яка відображається в якій-небудь програмі (наприклад, в табличному редакторі Excel), то дізнатися місце їх розміщення можна в тій же програмі. Виберіть в її меню пункт «Зберегти як» і розкрийте випадає "Папка" у верхній частині діалогу збереження - в ньому ви побачите повний шлях до місця зберігання відкритого файлу.
3
Виділіть папку з файлами, що містять інформацію, або тільки окремі об'єкти в ній - на ваш розсуд. Потім клікніть виділене правою кнопкою миші і виберіть в меню рядок «Перемістити в папку». У вікні "Переміщення елементів» виберіть потрібний диск або конкретну папку на ньому і натисніть кнопку «Перемістити». Після цього почнеться операція копіювання інформації. По її завершенні вихідні файли будуть автоматично видалені, якщо вихідний і кінцевий диск знаходяться на одному і тому ж фізичному носії. В іншому випадку, при необхідності знищити файли-оригінали, вам доведеться зробити це самостійно.
Зверніть увагу
Для переміщення файлів з інформацією на диски (CD або DVD) в операційних системах Windows ранніх випусків вам буде потрібно додаткова програма. Встановіть, наприклад, Astroburn Lite (http://astroburn.com/rus) - це додаток поширюється безкоштовно.
При неможливості перенесення інформації за допомогою локальних чи глобальних мережевих з'єднань, цю задачу вирішують з використанням знімних носіїв. Серед них велике поширення мають оптичні диски - CD і DVD. На відміну від операції запису на такий диск, процедура копіювання його вмісту на комп'ютер значно простіша, хоча і в ній є деякі особливості, які потрібно приймати до уваги.
Інструкція
1
Якщо при запису інформації на диск не використовувалися спеціальні системи захисту від копіювання, створити копію на внутрішньому носії комп'ютера буде нескладно - скористайтеся для цієї мети будь-яким менеджером файлів. У більшості сучасних операційних систем після завантаження диска в пристрій читання на екрані автоматично з'являється пропозиція вибрати один з варіантів подальших дій з ним. У числі інших операцій у цьому списку є і варіант відкриття каталогу файлів диска - виберіть його.
2
Виділіть всі наявні на диску об'єкти у вікні, файл-менеджера, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + A. Якщо копіювати потрібно не всю інформацію , то клікайте лівою кнопкою миші тільки потрібні файли і папки, утримуючи при цьому клавішу Ctrl.
3
Перемістіть виділені об'єкти в потрібне місце жорсткого диска вашого комп'ютера. Це можна зробити, просто перетягнувши їх мишкою, але не завжди такий спосіб зручний. Можна зробити по-іншому - використовувати комбінацію операцій копіювання і вставки. Для копіювання натисніть клавіші Ctrl + C, а потім відкрийте у вікні файл-менеджера папку, в яку потрібно вставити переміщувані файли, і натисніть комбінацію з клавіш Ctrl і V.
4
Якщо інформація на вихідному диску має стандартну захист від копіювання, зазвичай застосовується на CD і DVD-дисках з фільмами, музичними альбомами, комп'ютерними іграми, використовуйте для копіювання програми Slysoft CloneDVD, Slysoft CloneCD, DVD Decrypter, UltraISO і подібні їм . Наприклад, для переносу інформації з використанням додатка UltraISO розкрийте в головному меню розділ «Файл» і виберіть пункт «Відкрити CD/DVD». Через кілька секунд у вікні програми з'явиться таке ж, як в звичайному Провіднику дерево папок оптичного диска. Об'єкти з нього можна перетягнути в відкриту в менеджері файлів папку на жорсткому диску комп'ютера, а можна клікнути будь-який файл або каталог правою кнопкою миші і викликати діалог збереження за допомогою команди «Витягнути в» в контекстному меню.