Як знебарвити волосся гідропериту. Знебарвлення волосся гідропериту.

Багатьом дівчатам потрібно освітлити волосся - в гонитві за красою блондинок або просто при необхідності зробити небажані волоски менш помітними. На ринку представлений величезний вибір осветляющих засобів. І все ж старий домашній спосіб знебарвлення за допомогою гідропериту залишається досить популярним завдяки своїй простоті та доступності.
Вам знадобиться
  • - гидроперит в таблетках;
  • - розчин аміаку 10%;
  • - рідке мило або шампунь;
  • - захисні гумові рукавички;
  • - жирний крем;
  • - скляна або пластмасова мисочка;
  • - мірний шприц;
  • - пензлик або ватний тампон.
Інструкція
1
Для знебарвлення волосся на обличчі подрібніть таблетку гідропериту в пластмасовій чи скляній мисці і додайте піпеткою 2-3 краплі нашатирного спирту. Розмішайте цю суміш ватною паличкою. Нанесіть на чисті ділянки шкіри обличчя з волосками пензликом або ватяним тампоном, почекайте 10 хвилин. Змийте засіб теплою водою і рясно обробіть шкіру живильним кремом.
2
Для освітлення волосся на тілі подрібніть в неметалевої посуді 1 таблетку гідропериту. Відміряйте за допомогою шприца і додайте до подрібненої таблетці 1 мл води. Розведіть водою отриманий розчин до потрібної концентрації: для тонкого волосся 3-7%, для товстих 7-12%, для волосся середньої товщини 5-11%.
3
Щоб дізнатися, скільки води треба додати, використовуйте пропорцію X (мл) = У% · 1 мл/30%, де Х (мл) - кількість води, яке треба додати в суміш, У% - концентрація розчину, яку бажаєте отримати. Додайте невелику кількість пшеничного борошна, щоб осветляющая суміш не текла, нанесіть на волосся на тілі і почекайте 5-8 хвилин. Після цього змийте водою. Нанесіть зволожуючий крем.
4
Для знебарвлення волосся на голові подрібніть 2 таблетки гідропериту в мисці зі скла або пластмаси і додайте до них 2 ампули нашатирного спирту. Влийте в суміш столову ложку шампуню. Нанесіть склад на волосся на 5-10 хвилин пензликом з щетиною з синтетики, змийте теплою водою.
5
Окремі пасма волосся освітлити за допомогою 4 таблеток гідропериту. Розтлумачте їх, додайте чайну ложку шампуню, рідкого мила або крему для гоління. Влийте чайну ложку нашатирного спирту. Накрийте плечі рушником, а шкіру по лінії росту волосся змастіть будь-яким жирним кремом. Надіньте гумові рукавички і пензликом або ватяним тампоном нанесіть готову суміш на пасма, відступаючи від коріння приблизно на сантиметр. Не змивайте склад протягом 10-15 хвилин, потім ретельно промийте пасма.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що на шкірі не повинно бути ранок або тріщинок, куди може потрапити суміш. Вона може викликати раздраженіе.Нельзя освітлювати волосся при підвищеній чутливості шкіри і/або алергії. У цьому випадку скористайтеся іншими методами. Після знебарвлення волосся стає більш ламким і крихкими. Якщо ваша мета - висвітлення волосся на голові, не повторюйте процедуру частіше одного разу на тиждень. При освітленні волосся, темних від природи, з першого разу вони навряд чи будуть потрібного тону, а також можуть пожовтіти.
Корисна порада
Рекомендується починати наносити суміш на волосся з потилиці, рівномірно розподіляючи по всій дліне.Прі попаданні складу гидроперита в очі промийте їх великою кількістю води.