Як заблокувати рекламу.

Велика кількість реклами в інтернеті приносить його користувачам чимало незручностей - вона уповільнює завантаження сторінок, витрачає трафік, заважає роботі та навчанні і відволікає від важливих справ. Щоб позбавити себе від дискомфорту, пов'язаного з рекламою в мережі, ви можете заблокувати рекламу , щоб вона не відображалася у своєму браузері.
Інструкція
1
В першу чергу, для захисту комп'ютера і блокування небажаних процесів з мережі вам буде потрібно Firewall - захисний екран, фільтруючий пакети, які йдуть на ваш комп'ютер з інтернету. Сьогодні в мережі можна знайти масу функціональних і зручних фаєрволлов, кожен з яких ви можете встановити і активувати - наприклад, Agnitum Outpost Firewall Pro.
2
Запустивши програму, клацніть на її іконці в системному треї правою кнопкою миші і відкрийте настройки. Зайдіть у вкладку «Реклама і сайти», а потім зайдіть по черзі в два підрозділу «Блокування шкідливих сайтів» і «Блокування реклами».
3
У цих розділах ви можете вказати винятки для деяких довірених сайтів, додати ті, яких в базі програми ще немає, а також перевірити, які сайти програма вже порахувала шкідливими і заблокувала. В розділі «Блокування реклами» налаштуйте три вкладки, що дозволяють ідентифікувати рекламу за ключовими словами, за розміром і за списком ImproveNet, заздалегідь сформованому розробниками програми.
4
Налаштувавши firewall, перейдіть до налаштування інтернет-браузера, яку ми розглянемо на прикладі Mozilla Firefox. Відкрийте розділ «Інструменти» в панелі меню браузера і відкрийте підрозділ «Додатки». У рядку «Пошук доповнень» введіть AdBlock Plus. Знайшовши потрібне доповнення, клацніть кнопку «Додати» і «Встановити зараз», і почекайте, поки додаток встановиться.
5
Перезапустіть браузер - ви побачите, що доповнення блокування реклами почало працювати. Ви можете користуватися як готовими рекламними базами доповнення, так і вказувати рекламні блоки вручну - якщо ви хочете заблокувати рекламу на сайті, клацніть по рекламному блоку правою клавішею миші та виберіть «AdBlock Plus - заблокувати зображення або фрейм». Виберіть адресу, на який ви встановите блокування.
6
У браузері Opera на будь-яку підозрілу і небажаної рекламі ви можете натиснути правою кнопкою миші і натиснути «Заблокувати вміст».