Як заблокувати чат.

Відключення функції чату в різних соціальних мережах і іграх здійснюється різними способами. Тим не менш, можна виділити деякі базові дії, що залишаються незмінними в більшості випадків.
Інструкція
1
Для відключення чату Gmail відкрийте меню налаштувань, натиснувши кнопку з символом шестерінки і вкажіть пункт «Настройки пошти». Перейдіть на вкладку «Чат» і вкажіть опцію «Вимкнути чат». Скористайтеся кнопкою «Зберегти зміни» для закриття вікна чату.
2
Скористайтеся офіційної станицею налаштувань iGoogle для того, щоб заблокувати чат і перейдіть на вкладку «Загальні» в головному розділі. Вкажіть команду «Приховати чат» і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Зберегти».
3
Введіть ім'я облікового запису в текстовому полі рядка пошуку чату Google, щоб заблокувати окремого користувача і скористайтеся кнопкою «Чат» в діалоговому вікні. Зверніть увагу на те, що обраний користувач не буде інформований про виконуваних діях. Розкрийте меню «Дії» у вікні чату і вкажіть команду «Заблокувати».
4
Викличте вікно чату Yahoo для блокування повідомлень від обраного користувача і скористайтеся кнопкою «Блокувати відправника» у верхній сервісної панелі. Закрийте вікно чату, натиснувши кнопку з символом [х] у верхньому правому куті вікна. При появі вікна чату користувача, що намагається почати спілкування, скористайтеся кнопкою «Блокувати відправника» на сервісної панелі. Зверніть увагу на те, що для блокування користувача з каталогу контактів Yahoo Messenger необхідно попередньо видалити його зі списку друзів.
5
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Dota Console Hider для блокування обраного користувача в чаті Dota. Відкрийте програму і вкажіть шлях до карти Dota у верхньому рядку головного вікна програми. Вкажіть повний шлях до папки, що зберігає файли WarCraft в рядку WarCraft Path розділу Extra і застосуєте прапорець на полі Add Hide Chat option. Підтвердіть cвой вибір, натиснувши кнопку Go і збережіть зроблені зміни натисненням кнопки Apply Extra. Розкрийте меню «Опції» у вікні гри і перейдіть в пункт «Гра». Розгорніть вузол «Мова» і застосуєте прапорець в рядку Hide Chat.