Як зняти обмеження трафіку. Як зняти обмеження вхідної швидкості.

Деяке збільшення інтернет- трафіку може бути досягнуто за рахунок зміни налаштувань комп'ютера і модему, але сподіватися на те, що швидкість, заявлена постачальником інтернету, буде перевищена не варто.
Інструкція
1
За замовчуванням операційна система Windows резервує порядку двадцяти відсотків пропускної здатності каналу на системні потреби. Це може служити однією з причин зниження трафіку інтернет-з'єднання. Для того щоб відключити цю функцію, викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати».
2
Внесіть значення gpedit.msc в рядок "Відкрити" і підтвердіть запуск інструменту «Редактор групових політик», натиснувши кнопку OK. Розкрийте посилання «Конфігурація комп'ютера» і перейдіть в розділ «Адміністративні шаблони». Розгорніть вузол «Мережа» і виберіть пункт «Диспетчер пакетів QoS». Скористайтеся посиланням «Властивості» і перейдіть на вкладку «Параметр" діалогового вікна. Застосуйте прапорець на полі «Включено» і введіть бажане значення до відповідного рядка. Застосуйте зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
3
Зверніть увагу на кількість так званих напіввідкритих з'єднань. Дана функція була введена корпорацією Microsoft для зменшення швидкості розповсюдження шкідливого ПЗ з зараженого ПК і зниження ймовірності участі комп'ютера в DoS-атаках. За замовчуванням локальний комп'ютер не може підтримувати більше десяти вихідних з'єднань, а перевищують цей поріг підключення виконуються в порядку черговості. Скористайтеся спеціалізованим додатком Half-open Limit, вільно поширюваним в інтернеті, щоб зняти це обмеження трафіку. Зверніть увагу, що дане обмеження не стосується вхідних підключень, а відноситься тільки до виходить сполукам.
4
Використовуйте можливість відключення функції перевірки доступних оновлень як різних встановлених додатків, так і самої операційної системи Windows. Фоновий пошук оновлень здатний значно знизити трафік в мережі. Налаштування більшості програм дозволяють відключити цю функцію.