Як заливати патчі.

Процедура заливки патчів на телефон увазі використання додаткового програмного забезпечення і навичок роботи з системою комп'ютера. У той же час, особливі технічні навички або знання комп'ютерних мов не потрібні.
Вам знадобиться
  • - Far Manager;
  • - плагін jdflasher;
  • - з'єднувальний кабель DCU-60
Інструкція
1
Запустіть додаток Far Manager і натисніть одночасно функціональні клавіші Alt і F1 на клавіатурі. Вкажіть пункт just da flasher в діалоговому вікні і введіть значення своєї моделі телефону в поле script нового діалогового вікна. Внесіть значення DCU-60 в рядок port і надрукуйте значення 921600 в поле speed. Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK.
2
Дочекайтеся появи наступного діалогового вікна і виконайте дії, запропоновані в ньому: - вимкніть свій мобільний пристрій; - натисніть і утримуйте С; - підключіть телефон до комп'ютера.
3
Дочекайтеся визначення мобільного пристрою програмою Far Manager і знайдіть у вікні програми дві нові папки з іменами fs і flash. Розкрийте папку flash і визначте підлягає установці файл патча з розширенням .vkp d правій частині каталогу.
4
Перетягніть знайдений файл в ліву область memory вікна програми і підтвердіть виконання обраного дії у вікні, «Копіювання». Застосуйте прапорець на полі «Як .vkp-патч» для установки нового файлу або також у рядку «Видалити патч» для заміни попереднього файлу.
5
Натисніть кнопку «Так, записати» і дочекайтеся завершення процесу установки. Повторіть вищеописані дії для кожного патча, що підлягає «заливці» в мобільний телефон.
6
Завершіть процедуру завантаження, натиснувши символ у верхньому лівому кутку вікна програми Far Manager і підтвердіть свій вибір у вікні запиту програми, натиснувши кнопку «Так». Від'єднайте мобільний пристрій від комп'ютера і дістаньте з телефону акумулятор.
7
Вставте акумулятор у телефон і включіть мобільний пристрій. Переконайтеся в працездатності встановлених патчів.