Як змінити модуляцію.

Зміна модуляції може знадобитися при неможливості встановлення підключення до ADSL-комутатора постачальника інтернету, про що сигналізує відсутність світлового індикатора. Процедура не вимагає глибоких комп'ютерних знань і не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в діалог «Виконати». Внесіть значення telnet IP_адрес_модемав рядок «Відкрити» і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK (для ZyXEL).
2
Введіть значення пароля у відповідне поле діалогового вікна і розкрийте меню System Maintenance. Вкажіть команду Command Interpreter Mode і дочекайтеся відкриття утиліти командного рядка. Введіть значеніеwan adsl opmodeв текстове поле інтерпретатора команд для відображення використовуваного режиму модуляції або виберіть значеніеwan adsl optncmd multimode для установки автоматичного режиму вибору.
3
Використовуйте наступний синтаксис команд: - wan adsl opencmd readsl2 - для застосування режиму RE ADSL2; - wan adsl opencmd adsl2p_annexm - для установки однойменної модуляції; - wan adsl opencmd gdmt - для застосування режиму G.dmt; - wan adsl opencmd t1.413 - для використання модуляції ANSI T1.413; - wan adsl opencmd glite - для установки режиму G.Lite; - wan adsl opencmd adsl2plus - для застосування модуляції ADSL2 +; - wan adsl opencmd adsl2 - для використання режиму ADSL2в текстовому полі командного рядка для вибору необхідної модуляції. Зверніть увагу на те, що синтаксис команд може змінюватися залежно від моделі використовуваного модему (для ZyXel).
4
Поверніться в головне системне меню «Пуск» для виконання аналогічної операції зміни модуляції модему D-link і перейдіть в пункт «Усі програми». Визначте використовувану модель модему в списку і скористайтеся вкладкою Config для вибору необхідного режиму роботи пристрою. Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку Next і застосуйте зроблені зміни, натиснувши кнопку Close. Дочекайтеся завершення перезавантаження системи.