Як зробити відео галерею.

На сьогоднішній день веб-сайти приносять своїм власникам хороший дохід. Але в умовах конкуренції необхідно постійно підтримувати свій ресурс в ТОПі, в іншому випадку користувачі та пошукові системи просто не знайдуть його. Одним із способів є наповнення сайту видеоконтентом.
Інструкція
1
У всесвітній павутині є велика кількість сервісів, які дозволяють зробити відео галерею на ресурсі тим користувачам, у яких в пам'яті комп'ютерів недостатньо дискового простору для того, щоб розмістити великі відеофайли. На цих сервісах зберігається відео, відтворюється воно через них же. Ще одним плюсом цього способу є відносна простота реалізації. З таких сервісів найбільш популярним є YouTube.
2
Якщо на вашому сайті ви хочете зробити відеогалереї, спершу розмістіть відео на сайті YouTube.com. Якщо ви на ньому не зареєстровані, обов'язково пройдіть цю процедуру. В першу чергу, як і в більшості випадків, створіть аккаунт. Клікніть по відповідній кнопці для переходу на сторінку, на якій ви повинні будете ввести такі дані: дату і рік народження, країну проживання, вказати стать і клацнути мишкою по віконця під назвою «Приймаю».
3
Попередньо вивчіть умови, які висуває сервіс YouTube. Потім вкажіть адресу своєї поштової скриньки, двічі новий пароль. Після цього уважно наберіть символи (капчу), які представлені у вікні). Реєстрація завершена.
4
Клацніть по кнопці з написом «Додати відео». На висвітився сторінці клацніть по такій же кнопці. Після цього виберіть відео для завантаження, яке знаходиться на вашому комп'ютері. Натисніть на «Відкрити».
5
Придумайте назву вашому сюжету, пропишіть теги для пошукових роботів, у випадаючому вікні виберіть рубрику, в якій буде представлений відеофайл. Завершіть процедуру розміщення на сайті, натиснувши на кнопку під назвою «Зберегти зміни». Знайте, що максимальний обсяг размещаемого файлу становить не більше 2-х Гб, а тривалість відтворення - 15 хвилин.
6
Для того, щоб відео відтворювалося на вашому ресурсі в HTML-коді сторінки, запишіть посилання і HTML-код.