Як завантажити музику в мобільний телефон.

Для завантаження файлів в мобільний телефон зазвичай використовують USB-кабель або бездротовий канал зв'язку. Для музичних треків можна не використовувати додаткові програми. Це можливо в тому випадку, якщо мобільний пристрій оснащений картою пам'яті.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - Bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
Виконайте з'єднання стільникового телефону з персональним комп'ютером. Використовуйте для цього USB-кабель. Після здійснення з'єднання виберіть у меню телефону пункт «USB-накопичувач».
2
Почекайте деякий час, поки операційна система визначить нове обладнання. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і перейдіть до вмісту карти пам'яті мобільного пристрою.
3
Скопіюйте на flash-карту потрібні музичні файли. Виконайте безпечне вилучення пристрою. Перевірте наявність файлів, використовуючи меню телефону.
4
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати бездротовий канал, то придбайте Bluetooth-адаптер. Варто відзначити, що деякі мобільні комп'ютери оснащені вбудованим Bluetooth-модулем.
5
Встановіть програмне забезпечення для управління Bluetooth-пристроєм. Увімкніть мобільний телефон і активуйте доступність апарату для пошуку. Тепер на комп'ютері відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Пристрої та принтери».
6
Відкрийте меню «Додавання пристрою», натиснувши відповідну кнопку. Дочекайтеся визначення вашого мобільного телефону і появи потрібної іконки.
7
Клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Підключення». Дочекайтеся завершення процесу синхронізації обладнання. Введіть пароль для доступу до мобільного пристрою. Повторіть введення пароля, використовуючи клавіатуру телефону.
8
Тепер знайдіть потрібний музичний файл і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Наведіть курсор на пункт «Відправити». У розгорнулося меню виберіть «Пристрій Bluetooth». Підтвердіть прийом файлу, використовуючи клавіші телефону.
9
Повторіть даний алгоритм для передачі інших музичних файлів. Вимкніть Bluetooth-модуль телефону. Переконайтеся в наявності переданих файлів на карті пам'яті телефону.