Як виставити на продаж.

Якщо ви хочете брати участь в аукціоні, вам необхідно зареєструватися на одному з таких сайтів, як, наприклад, eBay. Брати участь в аукціоні дуже зручно, але необхідно дотримуватися ряду нескладних правил.
Інструкція
1
Отримайте статус «Продавця» після того як зареєструвалися на eBay. Ознайомтеся з продавцями і покупцями сайту, вивчіть ціни. Ніколи не сподівайтеся на випадок. Почитайте форуми.
2
Почніть з покупок, це допоможе підняти вам рейтинг, адже мало хто захоче зв'язатися з «Продавцем», у якого на сайті немає ніякого минулого. Коли зрозумієте, що готові виставити лот на продаж натисніть кнопку «Sell», вона знаходиться у верхньому куті будь-якої сторінки аукціону.
3
Виберіть формат продажу. Від цього буде залежати, як буде здійснюватися продаж товару. «Auction Style» - якщо ви оберете цей вид аукціону, то на ваш лот вестимуться торги. Якщо ж ви поставите галочку навпроти «Fixed Price», то ваш лот буде продаватися за певну ціну без торгів.
4
Виберіть підходящу категорію для вашого лота. Для цього вивчите, що і в яких категоріях продається. Не ставте товар тільки в потрібній категорії, інакше ваш лот знімуть з продажу, а аккаунт можуть заблокувати.
5
Створіть привабливий заголовок. Ваш заголовок повинен обов'язково містити в собі ключове слово, адже саме по ньому покупці вийдуть на ваш товар. Перегляньте заголовки конкурентів. Перевірте наявність орфографічних і граматичних помилок, виправте, якщо такі знайдені. Якщо заголовок буде з помилками, то грамотні потенційні покупці його просто не знайдуть.
6
Створіть цікавий опис. Воно, також як і заголовок, повинно включати в себе ключові слова і бути правдоподібним. Перевірте помилки. В описі повинна бути представлена вся інформація, яка може бути цікава покупцям. Але не робіть занадто велике опис. Пам'ятайте, стислість - сестра таланту. Виділяйте графічно важливі частини в вашому описі, використовуйте різні кольори, щось виділіть курсивом, а щось підкресліть. Але не переборщіть, опис має виглядати лаконічно.
7
Вкажіть стартову ціну і визначте тривалість торгів. Не робіть стартову ціну символічною, так як потім вас може не влаштувати підсумкова ціна. Будьте реалістом. Тривалість же торгів може бути 1, 3, 5, 7 і 10 днів.
8
Додайте фото товару. Фотознімок повинен бути обов'язково якісним.