Як відправити листівку з комп'ютера в комп'ютер.

Можливості інтернету безмежні. Соціальні сайти постійно удосконалюються, список послуг поштових сервісів регулярно розширюється. Завдяки нововведенням ресурсів можна підняти настрій своїм друзям і колегам, відправивши їм барвисту листівку .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - зареєстрований електронний ящик або реєстрація на соціальному сайті.
Інструкція
1
Поштовий сервіс «Яндекс» надає чудову функцію відправки листівок і картинок іншим користувачам. Для того щоб порадувати друга або колегу барвистим зображенням з приводу і без, достатньо просто зайти в свій електронний ящик.
2
На головній сторінці «Яндекса» в пошті нижче рядків «Логін» і «Пароль» виберіть пункт «Написати листа». До створення нового повідомлення також можна перейти і з самого електронного ящика. Виберіть необхідну опцію на верхній панелі вікна.
3
У новому листі знайдіть і клацніть располагающуюся вгорі піктограму з написом «Листівки». Потім із запропонованого списку виберіть тему листівки та вкажіть зображення, яке ви хочете відправити. У лист ви також можете додати текст і прикріпити файл.
4
При відправці листівки поштовий ресурс запропонує нагадати, якщо протягом п'яти днів абонент не прочитає лист, повідомити про отримання повідомлення, відправити адресату sms-повідомлення, а також вибрати час відправлення листа. Поставте галочку навпроти потрібного параметра і натисніть кнопку «Відправити».
5
Все той же «Яндекс» може відправити адресату віртуальну листівку. Щоб скористатися даним сервісом, клікніть пункт «Листівки» в меню електронного ящика (при цьому заходити в розділ для створення нового листа не треба). Із запропонованого каталогу виберіть листівку. Праворуч вкажіть, яку дію потрібно виконати із зображенням. В даному випадку - «Відправити листівку». Потім назвіть ім'я одержувача, його електронну адресу, додайте в лист текст, вкажіть час доставки і натисніть посилання «Відправити».
6
На жаль, розсилку листівок надають не всі поштові сервіси. Але і в цьому випадку є можливість порадувати близьку: просто прикріпіть картинку до тексту і відправте лист на e-mail друга.
7
В соціальних мережах листівки відправляються за допомогою спеціальних додатків: «Поздравлялка», «Оригінальні поздоровлення» та багатьох інших, які потрібно попередньо встановити на своїй сторінці. Відкрийте програму, виберіть з каталогу картинку, вкажіть друга - одержувача листівки та натисніть «Відправити».