Як розкрутити весільний салон. Як розкрутити весільне агентство.

Весільний бізнес - справа складна, але досить прибуткова. Специфіка пропонованих послуг не дає можливість сформувати коло постійних покупців. Однак власники магазину можуть розширити спектр товарів і суттєво підвищити продажі. Підійдіть до просування свого салону творчо - і успіх не змусить себе довго чекати.
Інструкція
1
Запропонуйте оригінальний асортимент. Вибирайте весільні сукні, які користуються попитом, але не представлені в інших салонах. Сьогодні багато наречених зацікавлені в незвичайних нарядах, що підкреслюють їх індивідуальність. Розширте вибір, запропонувавши актуальні фасони - наприклад, сукні в стилі ампір або ефектні облягаючі туалети зі шлейфом.
2
Подбайте про майбутніх тещ і свекрух, а також про подружок нареченої. Виберіть вечірні сукні, які підходять за стилем до весільних. Якщо площі та можливості салону дозволяють, можна подумати і про чоловічих костюмах для наречених. Продумайте систему прокату, а також можливість скупки і продажу суконь, які бували у вжитку. Така послуга не тільки збільшить прибуток, але і стане відмінним інформаційним приводом для реклами.
3
Продумайте систему маленьких бонусів гостям. До великій покупці докладайте подарунки - маленькі букетики, весільні підв'язки, пляшку шампанського. Обладнайте невеликий куточок для відпочинку і бесід. Пропонуйте відвідувачам каву або чай, дайте їм можливість фотографувати вибрані сукні. Не бійтеся конкуренції і того, що хтось може скопіювати ваші ідеї. Підозрюючи кожного увійшов, ви позбавляєте себе довіри з боку клієнтів.
4
Не захоплюйтеся знижками. Вони приносять збитки, до того ж клієнти з підозрою сприймуть занадто дешевий товар, чекаючи в подібному реченні прихований підступ. Робіть упор на адекватні ціни, комплексну пропозицію і відмінний сервіс.
5
Залучіть до співпраці весільних дизайнерів. Вони можуть зібрати готові комплекти для популярних сьогодні тематичних весіль. Наприклад, для торжества в античному стилі молодожоном можна надати не тільки відповідні наряди для головних учасників свята, а й прикраси для машини і столу, весільні арки, бутоньєрки, подарункові пляшки та іншу атрибутику. Більшу частину асортименту можна запропонувати взяти напрокат.
6
Складіть список відомих весільних фотографів, святкових агентств та ведучих. Запропонуйте їм взаємовигідне співробітництво - невеликий відсоток від покупок клієнтів, які прийшли по їх рекомендації.
7
Дуже цікавим може стати співпраця з готелями. Весільні вечері - серйозна стаття їхнього доходу. Продумайте спільну акцію - наприклад, наречена, яка купила найдорожче плаття або повний набір запропонованих салоном послуг, отримує сертифікат на романтичний уїк-енд в одному з номерів готелю.
8
Серйозно займіться рекламою і просуванням. Не обмежуйтеся стандартними пропозиціями рекламних агентів - вони недешеві і малоефективні. Шукайте оригінальні шляхи. Активно спілкуйтеся на тематичних форумах, реєструйтеся в блогах і на весільних сайтах. Не займайтеся прямою рекламою. Просто при кожному зручному випадку детально розповідайте про салон, товарах, бонуси та подарунки. Будьте відкриті, привітні і адекватно реагуйте на критику.