Як дізнатися ріст при виборі одягу.

Вибираючи одяг у магазині, ви повинні звертати увагу не тільки на свій розмір, але і на зростання , оскільки від цього залежить її покрій, а значить, то, як вона сидітиме на вашій фігурі. Складність полягає в тому, що в різних країнах світу прийняті різні розмірні маркування. Але якщо ви будете знати своє зростання, то завжди зможете зробити перерахунок в більш звичні для вас одиниці.
Інструкція
1
Зазвичай людина постійно стикається з необхідністю визначення свого зростання, і хоча дана величина з часу повноліття практично не змінюється, перевірити зайвий раз не завадить. Разуйтесь і встаньте рівно у косяка дверей або біля стінки; поставте собі на маківку книжку так, щоб вона стосувалася стіни або косяка. Притримаєте книжку і відзначте місце, де знаходиться її край. А потім виміряйте відстань від підлоги до вашої позначки лінійкою або сантиметровою стрічкою. Якщо на вашій стрічці або лінійці позначені також дюйми, запам'ятайте і цю цифру: вона вам знадобиться при виборі одягу, виробленої у Великобританії.
2
Тепер порівняйте ваш зріст з таблицею ростов одягу (її ви без зусиль можете знайти в інтернеті). Ваш справжній зростання в цій таблиці повинен потрапляти в діапазон плюс-мінус три сантиметри, і саме ця цифра в таблиці повинна прийматися вами до уваги в магазині. До речі, якщо ви будете вибирати брюки, то намагайтеся орієнтуватися на більше зростання.
3
Майте на увазі, що одяг, як правило, шиється стандартних розмірів, але різного зросту. Тому, якщо у вас, наприклад, невелике зростання, уважно підбирайте сукні або жакети, адже навіть якщо плечі, об'єм грудей, стегон і талії будуть вам підходити, за рівнем вони можуть не збігатися, виточки і кишені - знаходитися не на місці.
4
Якщо ви підбираєте джинси, враховуйте, що вони повинні злегка прикривати взуття. Зростання на етикетках вказується в сантиметрах або дюймах (він вимірюється по внутрішньому шву брючини). В останньому випадку це цифра після дробу (наприклад, якщо підписано 32/34, то зростання - 34 дюйма). Якщо джинси добре сидять на вас, але кілька довгуваті, то модельєри рекомендують не підрізати їх, а підгинати.
5
При покупці чоловічої сорочки ви теж повинні брати до уваги різницю в значеннях. У Росії, як правило, перша цифра на етикетці означає розмір ворота, а друга - зріст чоловіка. В європейських країнах замість зростання міряють відстань від центральної лінії спини до першої фаланги великого пальця.
6
Одяг, вироблена в США, має своє маркування. По-перше, зростання (Height) має буквене значення: Regular - це середній, Tall - високий, а Short або Petit - низький. По-друге, цифрове значення вказується в футах і дюймах. Наприклад, якщо на етикетці ви бачите 6'3 - це відповідає зростанню 161 см (1 фут дорівнює 30, 48 см, а дюйм - 2,54 см).
7
В тому випадку, якщо вам важко розібратися з великою кількістю значень і різницею в розмірах, ви можете поступити простіше. В магазині померяйте кілька сподобалися вам речей, і у тієї, яка на вас сидить ідеально, вивчіть маркування. Маючи подібний досвід, ви незабаром навчитеся визначати потрібні параметри, в тому числі і зростання, правильно.
Одяг, виготовлена в різних країнах, як правило, має різну розмірну маркування. І щоб правильно підібрати собі річ по росту , треба добре разбіратся в ці маркування, і головне, точно знати висоту свого тіла.
Вам знадобиться
  • - вимірювальна шкала або сантиметрова стрічка, бажано нова;
  • - рівна вертикальна поверхня (будь-яка стіна без плінтуса або двері в будинку або квартирі);
  • - простий олівець або стирається маркер ;
  • - лінійка будь-якої довжини;
  • - допомога однієї людини.
Інструкція
1
Щоб визначити зріст та розмір одягу, уважно вивчіть етикетку і бирку на товарі. Сьогодні існують англійські розміри, російські, американські, китайські, японські і т.д. Для визначення соотвествующих свого розміру розміром одягу необхідно знати своє зростання, обхват стегон, грудей і талії.
2
Щоб визначити зріст, зніміть взуття незалежно від того, на підборах вона чи на суцільній підошві. Щільно притисніться спиною до вертикальної поверхні таким чином, щоб тіло стикалося з поверхнею в п'яти точках: п'ятах, сідницях, литках ніг, потилиці і плечах.
3
витягніть на весь зріст і не рухайтеся. Попросіть кого-небудь виміряти ваш зріст від ступень до самої верхівки, притиснувши до голови лінійку і зробивши на вертикальній поверхні позначку простим олівцем або стирається маркером.
4
Виміряйте сантиметровою стрічкою або вимірювальною шкалою відстань від підлоги до позначки на вертикальній поверхні. Це буде ваш дійсний ріст. По таблиці ростов одягу визначте своє зростання одягу, при цьому ваш дійсний ріст повинен потрапляти в діапазон ± 3 см. Відповідно до отриманого значенням ви будете підбирати собі одяг в магазині. Якщо ви вибираєте брюки, то отріентіруйтесь на більше зростання.
Зверніть увагу
Будьте обережні при виборі одягу, якщо ваш зріст становить від 146 до 152 см. Вам буде вельми складно підібрати готовий одяг, яка підходила б вам по росту. Готові вироби для людей невисокого зросту, як правило, вимагають доопрацювання. Виходом зі сформованої ситуації є пошиття одягу для жінок маленького росту на замовлення. Закрійник врахує всі особливості фігури, і пошите виріб буде виглядати ідеально.
Корисна порада
Приміряючи в магазині одяг суміжних ростов, обов'язково звертайте увагу на розташування кишень у виробі, довжину вироби до лінії талії, а також довжину після талії, довжину рукавів, положення виточок, як на грудях, так і на талії та інше. Від цього буде залежати, як буде виглядати річ на фігурі. Адже найголовніше у виборі одягу - «щоб костюмчик сидів».