Як виробити смак. Як зав'язати шнурки на високих кедах.

Щоб у дорослої людини не було комплексів з приводу його зовнішнього вигляду і невміння правильно носити одяг, необхідно з раннього дитинства активно розвивати його смак , прищеплювати почуття стилю і вчити розумінню власного зовнішнього образу.
Інструкція
1
Для того щоб розвинути почуття стилю у дитини, треба використовувати всі існуючі ресурси. Хорошим прикладом стануть батьки, що володіють смаком і користуються у дитини авторитетом. На жаль, не завжди діти серйозно сприймають поради матерів і батьків, але, швидше за все, в їх оточенні є подруга-модниця, чий рада вчасно підкаже підлітку, на що звернути увагу, вибираючи одяг.
2
Культура догляду за собою виховує почуття стилю. Привчіть дитину стригтися у хорошого майстра, нехай з раннього дитинства він буде в курсі всіх нюансів нових тенденцій в галузі перукарського мистецтва. Не тільки дівчатка, але і хлопчики повинні розуміти, що красиво, а що - не дуже.
3
Дитину семи років пора привчати до догляду за руками. Це стосується як дівчаток, так і хлопчиків. В сучасних манікюрних салонах є нова послуга, вона називається дитячий манікюр. Замість того щоб гризти нігті, дитина буде піклуватися про чистоту і красу своїх нігтів і рук.
4
Дійте аналогічно тим батькам, які бажають прищепити дитині любов до читання. Вони водять його по бібліотеках і книгарнях, сподіваючись, що цікаву назву якої-небудь книги приверне увагу спадкоємця, і він почне читати. За допомогою точно такий же методики можна долучити дитину до вибору одягу. Запросіть сина чи дочку відвідати разом з вами якийсь бутік, де продаються речі відомих брендів. Робити там покупки зовсім необов'язково, можна просто подивитися на покрій, кольору і аксесуари одягу, щоб прищепити смак дитині. Здійснюйте такі походи раз на місяць, у дітей повинна сформуватися звичка самостійного вибору, навчіть їх проявляти свою індивідуальність.
5
Оскільки зазвичай діти копіюють своїх близьких, завдання батьків - стежити за модою, намагаючись одягатися зі смаком. Якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає певних знань, зверніться за допомогою до професійних стилістам. Без зайвих слів стиліст навчить вас, як відрізняти відтінки різних кольорів тканини, продемонструє, як правильно підбирати кольори для типу зовнішності вашої дитини.