Як залити шрифти в "Фотошоп".

Графічний редактор Adobe Photoshop дає багаті можливості редагувати не тільки фотографії, але і шрифти . Можна імітувати арабський, слов'янський і готичний тексти, надавати буквах обсяг і прозорість ...
Інструкція
1
Знайти нові шрифти можна в інтернеті, наприклад, на сайті http://www.fontov.net. Скачайте відповідний варіант на ваш жорсткий диск. Оскільки, як правило, шрифти передаються у вигляді архівів, розпакуйте файл.
2
3
Правда, можуть виникнути ускладнення з Photoshop. Щоб їх уникнути, відзначте нові шрифти в папці C: WindowsFonts і помістіть їх в буфер обміну поєднанням Ctrl + C. Розкрийте папку C: Program FilesCommon FilesAdobe і скопіюйте збережені файли за допомогою Ctrl + V.
4
5
Додати шрифт в папку C: WindowsFonts можна іншим шляхом. Після того як ви завантажили заархівований файл, розпакуйте його в папку з відповідною назвою. Для цього викликайте меню, що випадає клацанням правої клавіші по значку архіву і використовуйте команду «Витягнути в Ім'я_файлу».
6
У меню «Пуск» вибирайте «Панель управління» і розкрийте папку "Шрифти». Скопіюйте в неї новий файл, використовуючи буфер обміну. Перетягнути файл з однієї папки в іншу можна за допомогою миші, затиснувши праву клавішу. Не забудьте додати новий шрифт в розділ C: Program FilesCommon FilesAdobe.
7
Якщо ваш комп'ютер працює під управлінням Windows 7, в «Панелі управління» розкрийте вузол «Управління та персоналізація», потім папку "Шрифти».
У деяких ситуаціях, наприклад, при створенні колажів або фотокоміксів звичного набору шрифтів здається недостатньо. Однак це не проблема. У будь-який час систему можна збагатити парою-трійкою (а то й десятком) красивих шрифтів.
Інструкція
1
Скачайте необхідні шрифти . Зробити це можна на таких сайтах як fontsky.ru, xfont.ru, fontov.net та ін. Якщо шрифти знаходяться в архівах, розпакуйте їх. У другому кроці цієї інструкції написано про те, як це зробити в Windows XP, а в третьому - в Windows 7. У четвертому кроці розказано про загальний способі для обох операційних систем.
2
У Windows XP натисніть кнопку «Пуск», яка знаходиться в панелі завдань, а потім «Панель управління». У вікні знайдіть іконку «Шрифти» і двічі клацніть по ній. Натисніть пункт меню «Файл»> «Встановити шрифт» і в новому вікні вкажіть шлях до скачаним файлів. Якщо шрифти знаходяться в одній папці, скористайтеся клавішею Ctrl, щоб вибрати відразу декілька. На завершення клацніть ОК.
3
У Windows 7 натисніть кнопку «Пуск», а потім «Панель управління». Якщо з'явилося вікно відображається категоріями, клікніть «Оформлення та персоналізація»> «Шрифти». Залиште відкритим це вікно. Тепер відкрийте директорію, в яку ви завантажили шрифти і просто перетягніть їх звідти в раніше відкрите вікно «Шрифти». З'явиться рядок завантаження, що відображає процес установки, а потім зникне. Її зникнення означатиме установку шрифту.
4
Jбщій спосіб для Windows XP і Windows 7: просто скопіюйте шрифти в папку C: WindowsFonts. Зрозуміло, ваша операційна система може бути встановлена на іншому логічному диску, а не на «С», тому подкорректируйте зазначений шлях відповідно до вашої конкретної ситуацією.
Корисна порада
Шрифти, встановлені способами, які описані в тій інструкції, автоматично з'являються в Adobe Photoshop. Вам потрібно лише перевантажити редактор, якщо він був запущений в процесі установки шрифтів. Це відбувається тому, що програма використовує шрифти, які призначені для роботи всієї операційної системи.