Як включити джакузі.

Гідромасажна ванна- джакузі буде довго забезпечувати комфортний відпочинок і водні процедури, якщо дотримуватися всіх вимог експлуатації і дбайливо до неї ставитися. Масаж за допомогою водних струменів дуже корисний для здоров'я і допомагає швидко зняти втому після трудового дня.
Інструкція
1
Перед встановленням ванни підготуйте приміщення: проведіть оздоблювальні роботи та встановіть фільтр механічного очищення води. Підключення та пробний запуск ванни доручіть кваліфікованому спеціалісту.
2
Перед наповненням ванни водою закрийте пробку зливу. Увімкніть воду. Якщо змішувач 3-х компонентний з двома ручками, відрегулюйте напір, повертаючи ручки (з червоною позначкою - гарячої води, синьою - холодної) вправо-вліво. Перемикач, що знаходиться посередині, поставте в потрібне положення: праве - на наповнення ванни, ліве - душ. У 2-х компонентного змішувача температуру води регулюйте, повертаючи ручку вправо і вліво, а напір - піднімаючи вгору.
3
Коли вода набереться до потрібного рівня, приступайте до запуску гідромасажу. Натисніть кнопку включення, вона повинна загорітися червоним кольором. Якщо мотор не включився, переконайтеся в тому, що вода знаходиться на рівні датчика, розташованого під важелем управління зливом. Для зупинки мотора натисніть кнопку ще раз. Силу масажу регулюйте за допомогою ручки-регулятора.
4
Якщо ванна з електронним управлінням, то почніть з натискання кнопки включити/виключити, розташованої на системі управління. Дисплей повинен загорітися зеленим кольором і зробити доступними всі функції. Для відключення натисніть цю кнопку повторно.
5
Для розмови по телефону, у разі вхідного дзвінка натисніть на панелі кнопку із зображенням телефону і починайте говорити. На час розмови припиняється робота ручного душу, відбувається тимчасове відключення мотора. Для відновлення їх роботи, після закінчення розмови, натисніть повторно кнопку телефону.
6
Для активізації на колонки вхідного сигналу від CD-програвача натисніть на електронній панелі кнопку CD. Для відключення - натисніть повторно.
7
Щоб включити душ, натисніть кнопку із зображенням лійки, для відключення - натискайте повторно. Для підтримки температури води натисніть на панелі керування кнопку С. При зниженні температури, система автоматично підключається і доводить її до обраного рівня. Система не спрацює, якщо рівень води буде нижче покладеного. Вимкніть функцію повторним натисканням кнопки.
Швидкий набір (Speed dial) - це функція сучасних браузерів, що дозволяє додавати в закладки кілька сторінок і відображати їх у вікні нової вкладки. Таким чином, ви витрачаєте менше часу на перехід по посиланнях на улюблені сайти. Досить відкрити нову вкладку і клацнути по зображенню веб-сторінки.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Виконайте підключення аддона «Швидкий набір» в браузері Mozilla Firefox, для цього вставте в адресний рядок програми посилання https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/fast-dial-5721/, на сторінці клацніть по кнопці «Завантажити зараз». Дочекайтеся завантаження плагіна, перезапустіть програму.
2
Далі використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + T для того, щоб в новій вкладці відкрити швидкий набір. Перейдіть в настройки браузера, встановіть в якості домашньої сторінки порожню сторінку (about: blank), тоді сторінка швидкого запуску буде відкриватися при завантаженні браузера автоматично.
3
Щоб додати сторінку в швидкий запуск, клацніть по ній правою кнопкою миші, в контекстному меню виберіть пункт «Додати в Fast Dial». Для вибору тем оформлення перейдіть за посиланням http://userlogos.org.
4
Увімкніть функцію швидкого набору в браузері «Опера». Для цього поновіть версію програми, так як дана функція доступна, починаючи з версії 9.2 (2007 рік). В Опері швидкий набір - це сторінка з дев'ятьма фреймами, в кожен з них можна додати посилання на сайт.
5
Для зміни кількості сайтів в швидкому доступі перейдіть в папку, де встановлена програма, відкрийте за допомогою програми «Блокнот» файл speeddial.ini, на початку файлу додайте наступні рядки: [Size] Rows="Введіть кількість рядків у швидкому запуску », Columns=" Введіть потрібну кількість стовпців ». Якщо ви встановите кількість рядків 5, а стовпців 6, відповідно у швидкому запуску у вас поміститься 30 сайтів. Кількість вибирайте в залежності від дозволу вашого екрану.
6
Для установки плагіна швидкого запуску в браузері Google Chrome перейдіть за посиланням https://chrome.google.com/webstore/detail/dgpdioedihjhncjafcpgbbjdpbbkikmi?hl=ru і натисніть на кнопку «Додати». Далі відкрийте нову вкладку і додайте сайти в фрейми правим клацанням миші по квадрату з цифрою.