Як підібрати рум'яна.

Щоб виглядати чарівною, молодий і ефектною, достатньо просто підкреслити свої достоїнства. Ідеальний рум'янець зробить ваше обличчя свіжим і навіть виділить очі. Кілька десятиліть тому косметологія могла запропонувати жінкам лише компактні і кремоподібні рум'яна , але сьогодні асортимент їх величезний. Різні косметичні компанії випускають компактні, пресовані у вигляді кульок, розсипчасті рум'яна , рум'яна -мусси, стіки. Кожен вид рум'ян вимагає деяких знань про те, як їх наносити, щоб не виглядати вульгарно.
Інструкція
1
Для корекції форми обличчя вибирайте рум'яна коричневих відтінків (золотистий або бронзовий). Щоб надати свіжість особі візьміть рожевий відтінок.
2
В будні дні користуйтеся матовими рум'яна ми (компактними, кулькові або розсипчасті). Увечері використовуйте рум'яна з ефектом сяйва.
3
Для комбінованої і жирної шкіри вибирайте рум'яна сухішою консистенції: пресовані у вигляді кульок, компактні або розсипчасті рум'яна .
4
Для сухої шкіри використовуйте рум'яна -стік, рум'яна -мусс або кремоподібні рум'яна .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AZ_sIwC_EbI
Корисна порада
Наносьте рум'яна при денному освітленні або використовуйте лампи денного освітлення. Рожевий - холодний відтінок, коричневий - теплий відтінок, тобто тіні і помада для губ повинні відповідним антуражем для рум'ян. При покупці пензлики для рум'ян ні в якому разі не беріть найбільші кисті. Вони потрібні, щоб наносити пудру на зону декольте. Це найпоширеніша помилка, так будь-які рум'яна будуть нанесені неправильно. Беріть середню пензлик.
Рум'яна як елемент макіяжу, абсолютно необхідні практично кожній жінці. З їх допомогою можна скорегувати овал обличчя, додати зовнішності свіжості. Однак не всі знають, як правильно підбирати колір рум'ян. Не варто поєднувати рум'яна з колір ом помади, як це робили раніше. Погравши з колір ом, можна вигідно підкреслити ваш зовнішній вигляд або повністю зіпсувати його.
Інструкція
1
Щоб підібрати колір рум'ян, який вам необхідний, визначте тон вашої шкіри. Світла шкіра вимагає рум'ян холодних відтінків. Це можуть бути відтінки світло-рожевого або ніжно-фарфорового. Для шкіри теплих відтінків підійдуть рум'яна теплих персикових тонів. І чим смуглее шкіра, тим яскравіше може бути колір рум'ян. Темний колір шкіри як би приглушує яскравий відтінок. Тоді як світла шкіра тільки підсилює його.
2
Вибір колір а рум'ян обумовлений і колір ом волосся. Блондинкам і брюнеткам варто звернути увагу на коралові і абрикосові відтінки. А ось власницям темно-русявого або каштанового волосся слід вибирати всі відтінки коричневого. Рудоволосим добре підходять колір а з домішкою жовтого та оранжевого.
3
Для засмаглої шкіри добре підходять теракотові відтінки. Вони вигідно підкреслять колір засмаги.
4
Також колір рум'ян може розрізнятися в залежності від завдань, які вони покликані вирішувати. Якщо вам необхідно скорегувати деякі риси обличчя, то варто взяти рум'яна більш темного відтінку. А ось для додання обличчю свіжого і відпочив виду використовують світліші і прозорі рум'яна. Для досягнення найкращого ефекту необхідно поєднувати такі рум'яна. При цьому темні тони наносяться ближче до периферії, а світлими варто підкреслити «яблучка» - опуклу частину, яка з'являється при усмішці.
5
Для вечора можна вибрати світлі рум'яна з великою кількістю блискучих, перламутрових частинок. Завдані у великій кількості, вони особливо ефектно виглядають при світлі свічок. Блискучі частинки роблять шкіру мерехтливої.
6
Для денного макіяжу слід підібрати колір рум'ян матових відтінків. Вони виглядають найбільш природно.