Як замінити іконки в системі.

Зовнішній вигляд графічного інтерфейсу операційної системи - це те, з чим користувачеві доводиться мати справу в кожному сеансі роботи з комп'ютером. Тому саме він найбільш часто піддається модернізації - благо, творці сучасних ОС передбачили досить широкі можливості налаштування з відносно нескладним управлінням. У числі інших елементів оформлення є можливість поміняти і іконки , використовувані системою для відображення різноманітних файлів.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб поміняти набір використовуваних операційною системою іконок - змінити «тему». Вона включає в себе не тільки ярлики для робочого столу і Провідника, але і шпалери, заставку, оформлення вікон програм, набір звуків. Для вибору іншої теми в ОС Windows 7 призначений компонент "Персоналізація" - запустіть його за допомогою пункту з такою ж назвою в меню, яке викликається клацанням правою кнопкою миші по фонової зображенні робочого столу.
2
Оберіть одну з тем у правій панелі вікна. Клацання лівою кнопкою миші по іконці теми буде одразу ініціювати зміну всього оформлення, ніякого натискання кнопок або відповідей на запити підтвердження операції в цій версії ОС не передбачено.
3
Якщо в комп'ютері встановлена більш стара версія Windows (наприклад, Windows XP), то зміну теми треба здійснювати інакше. Після клацання правою кнопкою миші по фонового зображення робочого столу виберіть у контекстному меню рядок «Властивості». У відкритому компоненті ОС буде окрема вкладка з назвою «Теми», але якою список доступних варіантів оформлення поміщений в список, що випадає - розкрийте його і виберіть потрібний рядок. Потім натисніть кнопку OK або «Застосувати», тільки після цього система змінить своє графічне оформлення, включаючи набір іконок.
4
Іконки можна змінювати не всі відразу, а вибірково. Для цього в першу чергу потрібно підготувати самі ярлики з новим оформленням - їх набори у величезних кількостях можна знайти в інтернеті. Після того, як ви скачаєте і розпакуєте куди-небудь всі потрібні іконки, можна буде приступати до заміни. Для цього клікніть обраний ярлик правою кнопкою миші і скористайтеся пунктом «Властивості» в контекстному меню. На екрані з'явиться вікно властивостей, відкрите на вкладці «Ярлик» - клацніть кнопку «Змінити значок» в його нижній частині.
5
У вікні буде кілька варіантів іконок, якщо цей ярлик належить, наприклад, виконуваного файлу. Ви можете або вибрати один з них, або натиснути кнопку «Огляд» і вказати якийсь із підготовлених вами варіантів заміни. Після цього понажимайте кнопки OK у відкритих вікнах і переходите до зміни ярлика наступного об'єкта.
Зверніть увагу
Не у всіх версіях ОС Windows активована можливість зміни тем - в тих з них, які мають у назві позначення «початкова», ця опція недоступна користувачеві.