Як налаштувати звук в колонках комп'ютера. Як налаштувати правильно звук на комп'ютері.

Правильна настройка звуку на комп'ютері дозволяє домогтися більш чистого звуку, з'являється можливість підключення звукових систем. Налаштування проводиться безпосередньо через панель управління драйвером звукової карти, яка відповідає за виведення звуку на колонки.
Інструкція
1
Первинна інсталяція драйвера звукової карти проводиться автоматично під час установки операційної системи. Найчастіше цього недостатньо для отримання максимально чистого і якісного звуку, а тому слід встановити програмне забезпечення від виробника адаптера. Модель карти зазвичай вказується в списку комплектуючих, який видається при покупці комп'ютера. Також ви можете відкрити корпус ПК і подивитися наявність маркувань виробника. Зазвичай вони вказуються безпосередньо на самій платі.
2
Перейдіть на офіційний сайт виробника звукової карти. Для цього в будь-якому пошуковику введіть ім'я заводу-виробника або модель вашого пристрою. Скачайте драйвера з розділу завантажень сайту.
3
Запустіть завантажений файл і дотримуйтесь інструкцій інсталятора, які з'являтимуться на екрані. Після завершення процедури перезавантажте комп'ютер. Підключіть колонки.
4
Відкрийте утиліту управління драйвером, перейдіть в розділ конфігурації. Залежно від виробника звукової карти і версії драйвера, на екран будуть виведені доступні настройки. Ви зможете налаштувати гучність звучання, відрегулювати баланс між лівою правою колонками. Якщо ви налаштовуєте серйозну звукову систему, вкажіть підключення підсилювачі і кількість колонок, додайте потрібні ефекти, при необхідності скористайтеся опцією вирівнювання звуку.
5
Якщо звук не працює, перевірте, чи йде харчування на звукову систему, чи коректно вона підключена. Спробуйте під'єднати інші колонки або навушники, проблема може бути у вашій аудіосистеми. Перевірте, чи включені звуки в самій ОС. Для цього клікніть на піктограмі динаміка в треї.
6
Після налаштування всіх параметрів натисніть «Застосувати». Закрийте вікно конфігурації драйвера.
Зверніть увагу
Деякі параметри краще не змінювати, якщо вам невідомо, для чого вони потрібні. У більшості випадків так само не слід регулювати самостійно налаштування еквалайзера, краще зробити це програмним шляхом, безпосередньо з плеєра, на якому ви збираєтеся відтворювати файли аудіо і відео.
Корисна порада
Якщо визначити модель пристрою не виходить, скористайтеся спеціалізованим ПО для тіста обладнання, встановленого в комп'ютер. Для визначення моделі звукової плати підійдуть програми CPU-Z і Everest.
Якщо після підключення колонок до комп'ютера відтворення звуку не здійснюється, вам потрібно виконати ряд налаштувань, які дозволять усунути дану проблему. Слід зауважити, що налаштування всіх необхідних параметрів виконується досить швидко і не вимагає від користувача якихось особливих знань в пристрої ПК.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, колонки.
Інструкція
1
Підключаючи колонки, ви повинні звернути увагу на інформери, що спливають на робочому столі. У більшості випадків після підключення до комп'ютера аудиоустройств системою виводиться вікно надбудов, в якому користувачеві необхідно задати тип підключеного обладнання.
2
Так, вставивши штекер пристрою в звуковий вихід на комп'ютері, у вікні, встановіть параметр «Лінійний вихід». Якщо після підключення колонок на робочому столі не з'явилося жодного інформера, значить, операційна система автоматично визначила тип обладнання. Тепер можна перейти до наступного кроку.
3
Перед тим, як ви приступите до подальших налаштувань, включіть колонки, виставивши регулятор гучності на виробі в максимальне положення. Переконайтеся, що режим «MUTE» (придушення аудіо сигналу) знаходиться у вимкненому стані.
4
Відкрийте настройки відтворення звуку на комп'ютері, клікнувши лівою кнопкою мишки по іконці динаміка, розташованої в системному треї. Встановіть всі регулятори в верхнє положення. Якщо після цих дій звук не з'явиться, зайдіть в розділ «Параметри» і клацніть по меню «Властивості».
5
Поставте прапорці навпроти всіх значень, після чого збережіть зміни. Тепер вікно налаштувань звуку буде доповнено низкою додаткових регуляторів. Вам потрібно виставити їх все в максимальне положення, після чого перевірити працездатність аудіопристрої. Після внесених вами змін в розділі звукових налаштувань підключення колонки будуть працювати в нормальному режимі.