Як відігріти замок запалювання.

Під час 20-градусних морозів в машині замерзає все: не тільки дверці, але навіть і замок запалювання. Особливо часто це трапляється з автомобілями, що стоять на вулицях. Відігріти замерзлі частини автомобіля можна як за допомогою підручних засобів, так і за допомогою спеціальних хімічних реагентів.
Вам знадобиться
  • - запальничка;
  • - рукавички;
  • - силіконова змазка;
  • - рідкий ключ;
  • - фен або тепловентилятор;
  • - моторне масло;
  • - шприц з голкою.
Інструкція
1
Одягніть рукавичку на ліву руку, якщо ви правша. Затисніть з її допомогою ключ запалювання. У праву руку візьміть запальничку, і на її вогні прогрійте ключ. Вставте в замок запалювання і почекайте 30 секунд. Вийміть і повторіть цю операцію кілька разів. Після цього включіть дальнє світло на 15 секунд, щоб прогріти акумулятор і спробуйте завести мотор.
2
Бризніть в замок мастило на силіконовій основі. Її найчастіше застосовують для профілактики, але вона може допомогти і для розморожування замку. Зловживати їй не варто.
3
Скористайтеся альтернативним варіантом - так званим «рідким ключем». Він випускається у вигляді спрею. «Рідкий ключ» - це емульсійний розчин зі змащує і антикорозійним дією. Допомагає роз'єднати прікіпевшіх, пригорілі, заіржавілі і замерзлі деталі. Його виробляють різні фірми, і досвідчені автомобілісти радять вибирати дорогу, але вдалу марку WD-40.
4
Використовуйте фен або тепловентилятор, якщо машина перебуває в неопалюваному гаражі, де є можливість підключення до електромережі. Гаряче повітря повинен випарувати зайву вологу. Але якщо не провести профілактику, система запалювання може знову замерзнути.
5
Змастіть замок після того, як його відігріли, щоб знову не потрапити в неприємну ситуацію. Візьміть шприц з голкою і наберіть в нього моторного масла. Акуратно нанесіть мастило всередині замку по всій його довжині. Багато масла видавлювати не треба: максимум 5 крапель. Приблизно стільки ж капніть на ключ уздовж борозенок. Вставте його в замок і зробіть десяток обертальних рухів. Після цієї операції він повинен перестати замерзати.
6
Перевірте, чи справний замок запалювання, якщо ключ в ньому постійно застряє. Спочатку спробуйте використовувати змінний ключ. Якщо не допомогло, вирушайте на станцію технічного обслуговування. Можливо, замок потребує чищення або заміни.