Як оплатити скайп ваучером.

Програма Skype дозволяє спілкуватися безлічі людей незалежно від відстані між ними. Відеозв'язок, чат і просто дзвінки - велика частина функцій безкоштовна, проте мати на балансі деяку суму або заздалегідь оплачені послуги не завадить. Поповнити гаманець Skype можна за допомогою ваучера.
Вам знадобиться
  • - стаціонарний комп'ютер/ноутбук/нетбук,
  • - встановлений Skype,
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Щоб активувати ваучер Skype, отриманий в подарунок, вам необхідно запустити програму. Для цього відкрийте меню «Пуск» в розділі «Усі програми» і натисніть на Skype. Якщо у вас є ярлик Skype на робочому столі або серед пунктів меню швидкого запуску, то ви можете запустити програму, двічі клікнувши по даному ярлику.
2
Введіть ваш логін і пароль, для того щоб авторизуватися в програмі.
3
У верхньому меню програми виберіть пункт «Skype», далі «Рахунок».
4
В нижньому правому куті клікніть на посилання «Використовувати ваучер».
5
У який з'явився поле введіть номер вашого ваучера, поставте галку навпроти пункту «Я приймаю Умови обслуговування», попередньо ознайомившись з даними правилами.
6
Натисніть кнопку «Активувати ваучер або карту попередньої оплати». Ви побачите повідомлення «Ваш замовлення прийняте в обробку». Зачекайте кілька хвилин, після появи відповідного повідомлення від програми ви можете почати користуватися активованими послугами.
7
Щоб перевірити, які послуги вам стали доступні, в верхньому меню програми виберіть пункт «Skype», далі «Рахунок». У вікні ви побачите пункт «Поточні підписки», в якому будуть перераховані доступні вам послуги. Натиснувши на посилання "Налаштування" навпроти цікавить вас послуги, ви можете побачити корисну інформацію, таку як дата активації послуги і дата, до якої ви можете цією послугою скористатися.
Зверніть увагу
Ваучери Skype частенько пропонують купити на різних сайтах, але будьте обережні, щоб не стати жертвою шахраїв.
Корисна порада
Ваучери Skype бувають різними: це може бути передплачений послуга, наприклад «60 хвилин на дзвінки по Росії», а також може бути ваучер на певну суму для поповнення балансу. Часто ваучер Skype можна отримати, якщо проходить якась акція, наприклад, при оплаті електронними грошима.
Державна цінний папір, іменована ваучером , в сучасному суспільстві є певним гарантом для інвестора. Тоді як в Радянському Союзі в найперші роки випуску вона використовувалася скоріше як інструмент роздержавлення.
Інструкція
1
Приватизаційний чек або як його ще називають - ваучер, є ціною папером цільового призначення. Він має фіксовану номінальну вартість, а також певний термін дії. Купуючи ваучер, слід пам'ятати, що він дійсний з моменту випуску всього 3 роки.
2
Для придбання ваучера, емісія якого була проведена їх початковими власниками (інвесторами), можна звернутися до послуг брокерів, дилерів або фондових бірж. Хоча нерідко і самі інвестори здійснюють подібні операції між собою.
3
Слід зазначити, що ваучери (приватизаційні чеки) незалежно від географічного місця їх отримання, можуть бути використані на всій території Російської держави. Однак для того щоб ваучер можна було купити або продати, він повинен отримати державну реєстрацію.
4
Кожен громадянин Російської держави має право на одноразове отримання ваучера, після чого він може використовувати даний ваучер в якості платіжного засобу в процедурі придбання в приватну власність об'єктів приватизації. Емісія і первинна реєстрація ваучерів здійснюється на підставі відповідного указу Президента Російської Федерації.
5
В даний час громадяни держави можуть вільно продавати і купувати ваучери, дотримуючись при цьому встановлене законодавство. Процедуру покупки можна здійснити за допомогою спеціалізованих сайтів, на фондовому ринку, біржі або скориставшись послугами фахівців.
6
Здійснюючи угоду, можна придбати натомість ваучер, відповідно до «Положення про приватизаційні чеках», в таких випадках: - при продажу об'єктів приватизації в процесі проведення аукціону або конкурсу; - при продажу акцій або часток у різних АТ або товариствах, які були створені в процесі приватизації; - при продажу земельних ділянок, площа яких зайнята приватизаційними підприємствами.
Зверніть увагу
Приватизаційні чеки використовуються в якості платежу одноразово і потім вилучаються з обігу.
Корисна порада
Оскільки ціна ваучерів визначається за згодою сторін, сміливо намагайтеся шукати компроміс і встановлювати свою ціну при покупці.