Як позбутися від температури і кашлю.

Хвороби завдають багато клопоту, переживань і незручностей. Навіть якщо вони не руйнують серйозних планів, приємного від них вкрай мало. І простудні захворювання - не виняток. Тому потрібно навчитися вміло боротися з кашлем і температурою.
Вам знадобиться
  • - картопля;
  • - ромашка;
  • - календула;
  • - шавлія;
  • - аромамасла (чайного дерева, апельсина , евкаліпта);
  • - парацетамол;
  • - гірчичники;
  • - сіль;
  • - мед;
  • - цибулевий сік.
Інструкція
1
не дійте поспішно. Температура до 38,5? С свідчить про те, що організм успішно бореться з потрапили в нього вірусом. Збиваючи її, людина порушує нормальну роботу організму і підриває його захисні функції. Інакше йде справа, коли температура піднімається вище зазначеної норми - тоді потрібно діяти. Що стосується кашлю , то краще зосередитися на тому, щоб посприяти чи не його усунення, а відходженню мокротиння.
2
Зверніть увагу на симптоми. Температура може супроводжуватися головним болем, слабкістю і ознобом. Якщо це ваш випадок, то прийміть медикаментозне засіб, що містить парацетамол і дотримуйтесь постільний режим, уникаючи надмірних навантажень. Якщо, приймаючи ліки, продовжувати активну діяльність, то симптоми пройдуть, але з'являться незабаром в більшій мірі - такі навантаження сильно послаблюють імунітет і дають ускладнення.
3
Зробіть інгаляцію. Найпоширеніший спосіб - дихати над відвареною картоплею. Але можна використовувати трав'яні відвари (ромашки, календули, шавлії) і додавати в них кілька крапель аромамасла (чайне дерево, евкаліпт, апельсинове). Глибоко дихайте парою, накрившись рушником або ковдрою, а після процедури укутайтеся в плед, для того щоб тепло зберігалося всередині.
4
Пийте більше рідини. Чим більше теплого пиття ви будете споживати, тим швидше організм очиститься від інфекції, а з нею зникне і температура. Можна пити чисту воду, але ефективніше приймати відвар з сухофруктів, гілочок малини або шипшини.
5
Зігрівайте ніс, горло і бронхи. Рекомендується поставити гірчичники або на розпеченій сковороді розігріти сіль, висипати її в тканинний мішечок і прикладати до тіла в області грудей (на область серця такі прогрівання робити не можна) або переніссі.
6
Провітрюйте кімнату. Часто кашель посилюється через відсутність свіжого прохолодного повітря. Постарайтеся одягнутися тепліше, укутайтеся в ковдру і відкрийте вікно - повітря буде прохолодним, але ви будете в теплі.
7
Приготуйте засіб від кашлю. Народна медицина надає безліч рецептів. Ось один з них. Перемішайте мед і цибулевий сік у співвідношенні 2: 1. Приймайте цю суміш вранці і ввечері. По можливості готуйте її на один раз (близько столової ложки).