Як провести зустріч однокурсників. сценарії провести вечір однокурсників.

Студентські роки люди вважають одними з найкращих у своєму житті і з задоволенням згадують. Нерідко виникає бажання побачитися з тими, хто сидів поруч у аудиторії, з ким колись спілкувалися, їздили «на картоплю» або ходили в походи, ділили радощі і труднощі. Але організувати зустріч однокурсників не так просто, адже багато з них роз'їхалися не тільки по інших містах, а й по всій земній кулі. І все ж, якщо ваше бажання зустрітися величезне - така зустріч реальна.
Інструкція
1
Спочатку подумайте, в якому форматі ви б хотіли провести зустріч, і в якому місці - просто зібратися разом усією групою в кафе (або на природі) і приємно провести вечір, від душі наговорившись про колишні часи і сьогоденні, або зробити це для всього курсу на офіційному рівні, в стінах ВНЗ, із запрошенням викладачів. Або, може бути, провести грандіозний захід, в якому братимуть участь випускники різних років. А, можливо, ви захочете провести вечір зустрічі в домашній обстановці і вирішіть готувати частування самостійно.
2
Постарайтеся зв'язатися з найбільшою кількістю людей будь-яким доступним вам способом - особисто, по телефону, за допомогою скайпу, соціальних мереж і т.д., і викласти їм виниклу ідею. Попросіть всіх, з ким вам вдалося поспілкуватися, повідомити про майбутню зустріч решті однокурсникам, з якими ви не розмовляли.
3
Розмістіть інформацію про зустріч в інтернеті і в вузі, де ви навчалися. Пам'ятайте, що зустріч призначати слід за кілька місяців - краще від 3-х до півроку, щоб встигнути оповістити всіх і «утрясти» всі організаційні моменти.
4
Визначте тему вечора, адже якщо навіть ви вибрали варіант звичайних посиденьок в кафе, то й там не будете мовчки жувати і перетравлювати вечерю. Продумайте приблизний план заходу - хто за ким зможе виступати, про що говорити і т.п. Але більш цікавою буде ваша зустріч, якщо ви зробите її тематичної. Наприклад, присвятити її бардівським пісням, музиці та побуті тих років, коли ви навчалися, обіграти ті професії, які ви отримали у вузі і т.п.
5
Подумайте про сценарій, музичному супроводі і провідному вашого вечора, будете ви вести його самі або запросите для цього професіоналів. Непогано, якщо зустріч пожвавиться проведенням якихось конкурсів, які будуть органічно вписуватися в тематику зустрічі.
6
Буде непогано, якщо вам вдасться розіслати анкету і отримати відповідь від випускників про їх сімейний стан, місце роботи, інтересах, подорожах і ін. Це дасть можливість, по-перше, використовувати отримані відомості при складанні сценарію і, во- друге, врахувати окремі делікатні моменти, про які на вечорі не можна буде згадувати.
7
Зберіть все, що допоможе вам зануритися в атмосферу тих років, коли ви закінчували вуз. Це можуть бути різні фотографії, зйомка на кінокамеру або відео, замітки в газетах, стінгазети, які-небудь записки і т.д. На підставі цього матеріалу ви зможете організувати колективний перегляд, створити стінгазету, зробити запис на DVD-диск і потім подарувати товаришам і викладачам.
8
Постарайтеся продумати всі необхідні фінансові витрати. Це можуть бути: - орендна плата за зал в кафе; - деталі оформлення приміщення; - послуги ведучих, фотографа, відеооператора і т.д.; - Виготовлення фото- та відеопродукції; - квіти і подарунки викладачам; - приблизне меню вечері, соки, фрукти, кава і т.п.
9
Після цього визначте джерела надходження грошей. Ви можете просто скинутися і зібрати потрібну суму разом, домовитися з найбільш забезпеченими одногрупниками або знайти спонсорів. В останньому випадку у вашому сценарії, можливо, доведеться врахувати рекламні моменти.
10
Врахуйте, що частина випускників приїде з інших регіонів, а, можливо, навіть з-за кордону, і потребуватиме в готелі або хоча б в місці в гуртожитку. Не виключено, що цей організаційний момент вам доведеться вирішувати за допомогою ректорату (в разі потреби гуртожитку).
11
Напишіть і відправте все запрошувальні, в яких вкажіть дату проведення зустрічі, місце і програму, а також суму оргвнеску та приблизну вартість вечері.