Як дивитися відео в інтернеті на Nokia 5530. Як зробити відео під nokia 5530].

Nokia 5530 - популярний телефон фінської компанії, що працює під управлінням ОС Symbian версії 9.4. Спочатку телефон не підтримує відтворення потокового відео з інтернету, проте з використанням сторонніх програм це стає можливим.
Вам знадобиться
  • - Ovi Suite для Nokia 5530
Інструкція
1
Щоб відтворити відео безпосередньо через інтернет на смартфоні Nokia 5530, необхідно встановити Adobe Flash Player Lite. З комп'ютерного браузера перейдіть на офіційний сайт розробника і виберіть версію для операційної системи Symbian. Почніть завантаження за допомогою посилання Free Download.
2
Дочекайтеся закінчення скачки. Підключіть телефон до комп'ютера в режимі Ovi Suite. Запустіть завантажений файл, двічі клікнувши на ньому, і дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані. Установка плеєра завершена. Ви можете спробувати переглянути потокове відео за допомогою стандартного браузера.
3
Для більш якісного відтворення відео онлайн встановіть браузер для Symbian Skyfire. Цей додаток має підтримку стандарту Web 2.0, JavaScript і Flash 10 технологій, що дає йому перевагу в порівнянні з вбудованим в пристрій додаток для перегляду інтернету за замовчуванням.
4
Знайдіть в інтернеті Skyfire в версії для Symbian 9.4. Завантажте файл для установки на телефоні і запустіть його, попередньо підключивши пристрій до комп'ютера в режимі Ovi Suite. Дочекайтеся закінчення інсталяції. Перейдіть в меню пристрою і виберіть встановлений браузер.
5
Для відтворення потокового відео з Youtube також існує спеціальний додаток з однойменною назвою. За допомогою даної програми ви зможете скористатися пошуком і подивитися відеоролики в режимі онлайн, переглянути і змінити свій профіль і підписки, вибрати плейлисти. Установка здійснюється за допомогою Ovi в режимі Ovi Suite.
Зверніть увагу
Плагін Adobe Flash Lite допомагає відтворити в інтернеті далеко не все відео. Запуск часто неможливий через те, що телефон спочатку не підтримує технологію Flash, як програмно, так і апаратно. Установка сторонніх програм вирішує лише частину проблем з показом потокового відео на пристрої Symbian.