Як розігнати відеокарту на нетбуці.

В абсолютній більшості нетбуків використовуються інтегровані відеоадаптери. Незважаючи на великий обсяг пам'яті, з яким можуть працювати дані пристрої, їх продуктивність порівняно мала.
Вам знадобиться
  • - Riva Tuner;
  • - Nvidia Control Panel;
  • - ATI Cotrol Center.
Інструкція
1
Для розгону відеокарти нетбука скористайтеся програмою Riva Tuner. Варто відзначити, що дана утиліта може бути несумісна з деякими моделями чіпів фірми AMD. Перед початком роботи з описуваної програмою поновіть драйвери для відеоадаптера та системної плати вашого нетбука. Встановіть Riva Tuner і запустіть її.
2
Почекайте деякий час, поки утиліта проаналізує необхідне обладнання. Після запуску утиліти відкрийте вкладку «Головна». Натисніть на стрілку, розташовану в підменю «Налаштування драйвера». Виберіть пункт «Системні налаштування».
3
Поставте галочку поруч із пунктом "Включити розгін на рівні драйвера». У новому вікні натисніть кнопку «Визначити». Виберіть параметр розгону 3D. Тепер змініть положення повзунків в полях «Частота ядра» і «Частота пам'яті».
4
Встановіть прапорець поруч із пунктом «Завантажувати налаштування з Windows». Натисніть кнопку «Застосувати». У вікні з попередженням натисніть кнопку «Ні». Закрийте програму Riva Tuner.
5
Розпочніть налаштуванні параметрів роботи відеоадаптера за допомогою стандартних драйверів. Клацніть правою кнопкою миші по робочому столу і виберіть пункт "Панель управління nvidia» або ATI Control Center.
6
Перейдіть в меню «Управління параметрами 3D». Відкрийте вкладку «Програмні настройки» і виберіть програму, для якого будуть змінені параметри відеокарти. Вимкніть наступні функції: вертикальний синхроимпульс, згладжування, анізотропна фільтрація і потокова оптимізація. Пам'ятайте про те, що відключення даних параметрів призведе до зниження графіки в багатьох 3D-додатках.
7
Збережіть налаштування відеоадаптера, натиснувши кнопку «Застосувати». Перезавантажте мобільний комп'ютер. Якщо після внесених змін пристрій перестане запускатися, відкрийте безпечний режим роботи ОС. Скасуйте налаштування, зроблені в програмі Riva Tuner. Для цього натисніть кнопку «Відновити» в головному меню утиліти.
Зверніть увагу
Уповільнення роботи деяких графічних додатків не завжди є наслідком недостатньої потужності відеоадаптера.