Як визначити розмір халата.

Цей вид одягу дуже зручний в домашній обстановці, і його із задоволенням носять багато жінок. Не залишають його без уваги і представники сильної половини. Адже як приємно одягнути теплий махровий халат після душу або легкий шовковий наряд, що дарує прохолоду в спеку. Але, як і будь-який предмет гардероба, халат необхідно правильно підібрати по розміром і зростанню людини.
Інструкція
1
Для початку необхідно знати, яка категорія халата вам потрібна. Їх три - жіночі халати, чоловічі та халати типу «унісекс», які можуть в рівній мірі підійти як чоловікам, так і жінкам. За позначенню розміри чоловічих і жіночих халатів, згідно з європейськими стандартами, відрізняються на один. Наприклад, якщо на етикетці ви бачите позначення XL, то в жіночому халаті це відповідає звичному 50-му розміру, а в чоловічому - 52-му. В халатах типу «унісекс» прийняті чоловічі стандарти.
2
Для махрових, а також велюрових халатів застосовують декілька основних розмірів. «S» (small) - відповідає 44-му розміру, «М» (medium) - 46-му, «L» (large) - 48-50. Потім йдуть чоловічі розміри XL (50-52), XXL (52-54), XXXL (54-56). Щоб визначити розмір більш точно, ви можете скористатися загальноприйнятою таблицею розмірів, яку неважко знайти в інтернеті.
3
Іноді на етикетках імпортних халатів ви можете побачити напис «one size». Це значить, що дана річ підійде однаково добре і для 46-го, і для 50-го розмірів.
4
При покупці халата для дитини ви повинні знати, що береться до уваги його зростання. Тобто для того щоб придбати відповідний за розміром халат, виміряйте зростання вашого малюка.
5
Жіночі халати можуть відрізнятися великою кількістю деталей і мати складний крій. Тому, щоб придбати відмінно сидить на вас річ, слід враховувати різні мірки, а не тільки обхват грудей.
6
Визначати потрібні параметри слід так. Роздягніться до нижньої білизни і зніміть взуття, щоб зробити більш точні обміри. Для визначення обхвату грудей сантиметр розміщуєте на найбільш виступаючих точках грудей і по пахвових западин. Щоб точніше виміряти талію, зав'яжіть на найвужчому місці тулуба пояс або шнурок і прикладіть сантиметр. Обхват стегон міряйте по самим виступаючим точкам сідниць і стегон.
7
Якщо ваша фігура має якісь особливості - більш широкі стегна або більший розмір грудей, широкі плечі і т.д., для халата слід брати до уваги більший параметр.