Як скласти особистий план на рік.

Нерідко, замислюючись над життям, люди розуміють, що могли б досягти певних цілей та успіхів, якби свого часу не піддалися зневірі, ліні і іншим факторам. Але не потрібно чекати нового тижня для змін, а почніть зараз і порадійте через рік .
Інструкція
1
Оберіть відповідний момент і тиху спокійну обстановку. Це допоможе вам зосередитися, проаналізувати своє життя, поміркувати над тим, чого ви хочете досягти і з якою метою.
2
Всі ідеї фіксуйте на папері. Це необхідно, щоб ви не випустили з уваги нічого важливого і, побачивши повну картину намічених цілей, могли розподілити їх за ступенем важливості і відсіяти менш значущі.
3
Для кожної мети намітьте певний час, необхідний для її досягнення. Подумайте над тим, що може перешкодити її виконанню і як виникли перешкоди можна подолати. Вкажіть, як поетапно ви плануєте діяти, і поставте проміжні цілі на шляху досягнення до основної.
4
Серед всіх планованих досягнень вибирайте найголовніше, яке необхідно досягти незважаючи ні на що. Постарайтеся якомога детальніше розпланувати дії, що сприятимуть досягненню мети. Знайдіть побільше інформації і не відкладайте все на потім.
5
Заручіться підтримкою близьких і друзів. Розкажіть їм про свої плани, попросіть підтримувати вас, якщо вам буде складно досягти наміченого, і дізнайтеся, на чию допомогу ви можете розраховувати при необхідності.
6
Спілкуйтеся з активними, енергійними і цілеспрямованими людьми. Їх настрій передасться вам і допоможе не відступити від намічених цілей.
7
Перевіряйте ваші плани. Регулярно переглядайте список досягнень і дату їх здійснення. Якщо щось не вийшло зробити в строк, не впадайте у відчай, але й не дозволяйте собі розслаблятися. Зробіть все можливе, щоб наступна мета зі списку була досягнута в строк.
8
Тримайте список цілей на увазі. Наприклад, перед дзеркалом або на робочому столі. Так зорово ви завжди будете нагадувати собі, що опускати руки не можна, адже у вас є конкретні цілі. Перечитуйте свої плани і розмірковуйте про них. Можливо, ви придумаєте новий метод їх досягнення.
9
Влаштовуйте собі свято, коли досягаєте наміченого. Ви доклали чимало зусиль, а значить, гідні подарунка і яскравого свята. Таке ставлення буде стимулом для досягнення інших цілей.
Якщо ви усвідомили необхідність зміни свого життя або твердо вирішили почати працювати над досягненням якоїсь мети, то вам необхідно скласти особистий план , слідуючи якому вам буде набагато легше досягти бажаного.
Інструкція
1
Сформулюйте чітко свої цілі. Іноді людина зазнає невдачі тільки тому, що слабо уявляє собі ту мету, до якої прагне. Уявіть собі кінцевий результат у всіх подробицях і відобразіть його в особистому план е. Ваша мета повинна бути вимірювана в якихось кількісних показниках або мати будь-яку кількісну оцінку.
2
Розбийте свій шлях досягнення мети на етапи і намітьте реальні терміни виконання кожного етапу. Нова модель поведінки, яка повинна привести вас до успіху, не може бути замінити собою стару за кілька днів, тверезо оцініть свої можливості, щоб потім не розчаровуватися в собі.
3
Навіть невеликий прогрес, особливо в перший час, повинен надихати вас. Успіх стане передвісником нових успіхів. Навіть скромні досягнення закріплюють поступальний рух до ваших цілей.
4
Визначте, які ознаки допоможуть вам судити про досягнуті успіхи та про виконання етапів вашого особистого план а. Самовдосконалення буде безперервним, якщо в той момент, як тільки ви виконали один етап, ви приступите до реалізації наступного. Результат має бути видно вам або його повинні помітити оточуючі.
5
Будьте готові скорегувати ваш особистий план , адже життя не стоїть на місці і в будь-який момент можуть з'явитися нові можливості. Будьте готові до цього і постарайтеся використовувати їх по-максимуму. Неправильним було б вважати, що успіх залежить від потрібних знайомств або щасливого випадку, для досягнення успіху потрібно копітка робота, але якщо вам посміхнеться удача, не пропустіть її. Використовуйте кожен шанс і увімкніть його в свій план .
6
Пам'ятайте, що відповідаєте за виконання особистого план а тільки ви. Ніякі зміни цін на нафту, хвилювання в Єгипті або погода не повинні впливати на його виконання. Ви самі відповідаєте за свій розвиток, і тільки від вас залежить успішне виконання особистого план а.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=awWMO_AtBGQ