Як вибирати захисний крем. захисний крем для басейну.

Морозні і сонячні дні, лижі, ковзани, катання на санях або навіть просто прогулянки - зима радує усім розмаїттям снігових розваг. Але, на жаль, холодне повітря не кращим чином впливає на шкіру. Захистити відкриті її ділянки від холоду допомагають не лише теплі речі, а й захисні крему . При виборі цих косметичних засобів важливо пам'ятати, що різні види захисних кремів можуть чинити на шкіру різну дію.
Інструкція
1
Для шкіри чутливої до зимового сонцю виберіть крем з УФ-фільтром. В сонячний морозний день перед виходом на вулицю нанесіть його на обличчя. Це дозволить вирішити такі проблеми, як почервоніння і сухість. Для захисту шкіри у вітряну погоду здобувайте засіб з вираженим зволожуючим ефектом.
2
У косметичних магазинах вибирайте саме той захисний крем, який буде чинити на шкіру необхідний вам ефект. Наприклад, для дуже сухої шкіри придбайте крем з живильним ефектом. А для жирної шкіри, схильної до мікровоспаленій, відмінно підійдуть засоби з легкою текстурою. При цьому важливо пам'ятати, що будь-який хороший захисний крем вже через 10 -15 хвилин повністю вбирається в шкіру, не залишаючи жирного блиску.
3
Зверніть увагу на креми з вмістом ефірних масел. Наприклад, апельсинове масло сприяє підвищенню пружності шкіри, масло лаванди очищає і живить. Рожеве масло не тільки надає крему незабутній аромат, але і володіє пом'якшувальною ефектом.
4
Приділіть увагу і іншим частинам тіла. У холоди особливо важливо захищати чутливу шкіру рук. В іншому випадку можна зіткнутися з такими неприємностями, як лущення, почервоніння і розтріскування. Купуйте захисні креми для рук на жирній основі з великою кількістю поживних компонентів. Уважно прочитайте склад засобу. Намагайтеся купувати косметику з вітаміном Е. Вона відмінно вбирається, сприяючи омолодженню шкіри.
5
Підберіть засоби для догляду за шкірою ніг. Особливо важливо в зимовий час зволожувати і захищати чутливу шкіру гомілок. Адже вона більшою мірою схильна сухості і подразнень. Вибирайте в косметичних магазинах креми на основі екстрактів лікарських рослин з загоює й поживним ефектом. Обов'язково наносите косметику для тіла після душу, ванної, відвідування басейну.
Літній відпочинок на відкритому повітрі несе масу позитивних емоцій, але може стати причиною сонячних опіків. З настанням сезону відпусток перед багатьма відпочиваючими встає проблема вибору захисного крему від сонця. Щоб не помилитися у виборі, необхідно мати уявлення про шкідливі факторах, супроводжуючих загар, і про найбільш ефективні способи їх нейтралізації.
Інструкція
1
При виборі захисного крему враховуйте тип шкіри. До так званого кельтського типу відносяться люди зі світлою шкірою і очима, часто і з безліччю ластовиння. Нордичний тип - русяві люди без веснянок. Злегка смаглява шкіра і каштанове волосся характеризують середньоєвропейський тип. До середземноморського типу шкіри слід віднести людей з темними очима і волоссям, дуже смаглявою шкірою. Чим світліше шкіра, тим вище повинен бути фактор захисту, що характеризує крем.
2
Оцініть сонцезахисний фактор вподобаного вам крему. Засоби для захисту шкіри від сонячних променів зазвичай маркуються абревіатурою SPF (Sun Protective Factor) із зазначенням коефіцієнта захисту, який коливається в діапазоні від 2 до 30 одиниць. Чим вище значення цього чинника, тим більше тривалий вплив сонячних променів зможе витримати захищена таким кремом шкіра. Найвища ступінь захисту - до 30 SPF - рекомендується для людей з дуже світлою шкірою і для дітей.
3
Зверніть увагу на обсяг флакона, в якому ви купуєте засіб для захисту шкіри. Купуйте крем, виходячи з того часу, який ви плануєте витратити на сонячні ванни. Враховуйте при розрахунках, що для одноразового застосування цілком достатньо 30 мл крему. Тому для використання протягом тижня помірного відпочинку на відкритому повітрі буде достатньо стандартного флакона ємністю 200 мл.
4
Для більш зрілої шкіри намагайтеся вибирати крем з підвищеним захисним фактором. Це пов'язано з тим, що з віком шкіра стає більш чутливою і схильною до ризику появи пігментних плям. Крім того, так ви зможете отримати додатковий захист від утворення зморшок і висихання шкіри.
5
Вибираючи крем, поцікавтеся, через який час після нанесення на шкіру починають діяти хімічні фільтри. Як правило, природні види захисту включаються відразу після застосування крему, а хімічно активні речовини починають діяти через деякий час. Оптимально, якщо повний захист шкіри «включається» не пізніше, ніж через півгодини після нанесення засобу на шкіру.
6
Намагайтеся не використовувати засоби для захисту шкіри від загару, що випускаються у вигляді спрею. Бажано, щоб до складу крему входили діоксид титану і цинк, що володіють більшою мірою фізичним, а не хімічним дією на шкірний покрив.