Як позбутися від банера на компі. Як позбутися від банера.

Останнім часом все більше користувачів стикається з такою проблемою, як поява на робочому столі комп'ютера рекламного банера . Видалити його досить складно, і його розробники для того, щоб розблокувати ПК, пропонують надіслати платне смс-повідомлення на короткий номер. Робити цього не потрібно.
Інструкція
1
Спочатку зайдіть в головне меню операційної системи «Пуск, потім в« Панель управління »і відкрийте розділ під назвою« Установка та видалення програм ». Відкрився список перевірте на наявність яких-небудь підозрілих програм, невстановлених вами. Найчастіше банери блокують повністю робочий стіл комп'ютера, саме тому запустіть ПК в безпечному режимі. Якщо ви знайшли підозрілий компонент, видаліть його відразу ж.
2
Якщо рекламний банер знаходиться в браузері Internet Explorer, видалити його можна, відкривши меню під назвою «Сервіс» і перейшовши в розділ «Налаштування», потім в підрозділ «Управління надбудовами». Видаліть всі елементи у вікні. Зазвичай всі банери розміщуються саме в цьому меню, саме тому після того як ви перезавантажте браузер, вся реклама повинна зникнути.
3
Найбільш легкий спосіб гарантованого позбавлення від всіх банерів - установка безкоштовної антивірусної програми Dr. Web Curelt. Завантажити її можна з офіційного веб-сайту за адресою http://www.freedrweb.com/cureit. Дана програма призначається для сканування вашого ПК, виявлення, а потім і усунення шкідливих програм. Ще утиліта дозволяє розблокувати доступ до популярних ресурсів, наприклад, соціальним мережам «В Контакте» або «Однокласники». Не встановлюйте програму Dr. Web Curelt. Досить запустити сканування системи. У підсумку ви повинні позбавитися від рекламних банерів, сильно заважають роботі за комп'ютером.
4
Також є альтернативна програма під назвою Kaspersky Virus Removal Tool, яка знаходиться за адресою http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/AVPTool і розроблена Лабораторією Касперського. Цей антивирусник ще більш простий і зручний у застосуванні, ніж попередній. У ньому містяться антивірусні бази, які регулярно оновлюються і виявляють навіть нові віруси і шкідливі програми, в тому числі і банери.