Як вибрати gps приймач.

GPS приймач допомагає орієнтуватися на незнайомій місцевості за допомогою з'єднання з супутниковою системою. Пристрої GPS допомагають точно визначити місце розташування, прокласти потрібний маршрут, відзначивши його на карті. Вибір відповідного пристрою необхідно робити, виходячи з очікуваних функцій та умов використання.
Інструкція
1
Проаналізуйте, для яких цілей вам потрібен приймач. За цілями визначається тип, цінова категорія пристрою і його функціонал. Якщо ви любите подорожувати, захоплюєтеся туризмом і віддаєте перевагу активному відпочинку, то зверніть свою увагу на портативні навігатори. Вони підтримують можливість завантаження карт місцевості з комп'ютера, зазвичай мають функції компаса і висотометра.
2
Вибираючи портативний навігатор, зверніть увагу на його захисні функції і якість виготовлення корпусу. У туристичному поході захист від вологи для даного пристрою просто необхідна. Важливо, щоб прилад легко поміщався в кишені і не займав багато місця в рюкзаку.
3
Найважливішою технічною характеристикою будь-якого навігатора можна вважати обсяг пам'яті і потужність процесора. На пам'ять зберігаються завантажені з комп'ютера або інтернету карти, і чим більше їх обсяг, тим більше деталей буде відображено на дисплеї. Моделі подорожче мають можливість здійснювати дзвінки, що також може стати в нагоді в разі екстреної ситуації.
4
Якщо ви вибираєте GPS-приймач для автомобіля, важливими параметрами будуть розмір і якість екрану. Дисплей повинен чітко відображати всю інформацію, бути зручним у використанні, швидко відгукуватися на вибір пунктів меню. Якщо ви розраховуєте, що навігатор буде здійснювати підказки після розробки потрібного маршруту, то бажано наявність вбудованого динаміка і роз'єму для flash-карти, куди будуть завантажуватися файли підказок і карт.
5
Дізнайтеся у продавця про комплектацію обраного пристрою. Для автомобільного навігатора обов'язкова наявність зарядного пристрою від прикурювача і кріплення до лобового скла. Для туристичного приймача бажано наявність чохла і ремінця для кріплення на шию.
Корисна порада
Більшість сучасних телефонів також оснащуються вбудованими GPS, проте їх використання не настільки зручно, як в окремих пристроях. Телефоном зручно користуватися в основному тільки в міських умовах, тобто тільки там, де є працює ваш оператор зв'язку. Мобільники з вбудованим навігатором використовують послуги пакетної передачі даних для завантаження карт і регулярних оновлень, що дуже швидко розряджає акумулятор. Якщо ви виїжджаєте на природу, то для навігації краще скористатися GPS-приймачем.