Як слухати радіо по мобільному телефону.

Носити з собою відразу два прилади - мобільний телефон і радіоприймач - незручно. Набагато краще, коли вони поєднані в одному пристрої. А якщо ваш телефон цієї функції не має, на допомогу прийде спеціальна гарнітура з приймачем на шнурі.
Інструкція
1
Підключіть до телефону дротову гарнітуру або навушники. З бездротовою гарнітурою слухати звичайне FM-радіо не вийде - шнур використовується як антена. Виняток становлять телефони Just5, Fly Ezzy та аналогічні - вони обладнані вбудованими антенами УКХ-діапазону.
2
Знайдіть в меню телефону пункт, що дозволяє включити радіоприймач. Його розташування залежить від виробника та моделі апарата. Врахуйте, що приймач, вбудований в телефон, є однодіапазонні - він здатний приймати тільки станції в діапазоні частот від 88 до 108 МГц. Клавішами з горизонтальними стрілками виберіть бажану частоту і приступайте до прослуховування.
3
Для регулювання гучності, залежно від типу телефону, використовуйте клавіші з вертикальними стрілками або довгу подвійну клавішу на правому боці апарата. При бажанні можна включити і динамік, але навушники доведеться залишити підключеними до телефону. Якщо програма виявить, що навушників немає, воно виведе повідомлення про помилку і автоматично закриється.
4
Якщо ви користуєтеся телефоном фірми Sony Ericsson, і вбудованим приймачем він не обладнаний, дізнайтеся в салоні зв'язку, чи підходить до вашого апарату спеціальна гарнітура-приймач. В розрив її шнура включений крихітний блок (розміром з половину сірникової коробки), що має кілька кнопок і власний дисплей з синім підсвічуванням - саме він і приймає сигнали станцій. Купувати для нього батарейки не доведеться - він отримує напругу живлення від самого телефону.
5
Для прослуховування інтернет-радіостанцій вам знадобиться смартфон, наприклад, що працює під управлінням операційної системи Symbian або Android. Якщо він випущений до 2010 року включно, знайдіть в його меню вбудоване в прошивку додаток для прийому інтернет-радіо, а в апарат більш старої моделі (випущений до 2004 року включно) доведеться поставити спеціальну програму, наприклад, Mundu Radio або Virtual Radio.
6
Правильно налаштуйте точку доступу (APN), підключіть у оператора безлімітний доступ до інтернету по влаштовує вас тарифом (або підключіть телефон до домашнього WiFi-роутеру). Запустивши програму, виберіть бажану станцію зі списку або введіть пряме посилання на її аудиопоток. Провідна гарнітура для прослуховування інтернет-радіо необов'язкова, але акумулятор мобільника буде розряджатися дуже швидко.
Зверніть увагу
Не слухайте інтернет-радіо за відсутності безлімітного доступу, а також у роумінгу, де послуги надаються не лише за завищеними розцінками, а й в кредит.