Як визначити колір автомобіля ВАЗ. визначити номер фарби по vin.

Визначення кольору автомобіля може знадобитися вам, якщо необхідно замінити якусь деталь кузова, підфарбувати подряпину або для інших цілей. У будь-якому випадку, визначити колір машини на око дуже складно, тому слід скористатися одним із таких способів.
Вам знадобиться
  • - бирка з шифром і назвою кольору;
  • - каталог із зразками забарвлення;
  • - комп'ютерна програма і пристрій для зчитування кольору;
  • - паспорт транспортного кошти;
  • - гарантійний талон;
  • - свідоцтво про реєстрацію;
  • - VIN-код.
Інструкція
1
Загляньте під кришку багажника, зі зворотного боку має бути написаний номер фарби автомобіля. Крім того, в деяких машинах бирка з номером стоїть на кришці капота або в ніші для запасного колеса. Якщо і тут немає номера, відкрийте двері водія і огляньте стійку, іноді наклейка розташована в самому низу, біля підлоги.
2
Врахуйте, що наклейка, яку ви шукаєте, містить трьох- або чотиризначний код. За таблицею відповідності http://www.auto-emali.ru/tech.php?doc=3 знайдіть назву свого кольору і перевірте, чи відповідає він реальному.
3
Якщо знайти наклейку не вдалося, візьміть кришку від люка бензобака і зверніться в магазин продажу автоемалів. Тут вам допоможуть підібрати колір за наявними зразками в каталозі, як правило, це безкоштовна послуга.
4
Зверніться в автосервіс, на багатьох станціях технічного обслуговування є спеціальна техніка та комп'ютерна програма, за допомогою яких службовці проведуть діагностику, вважають інформацію з машини про колір і підберуть назву відтінку. Врахуйте, що така програма не завжди може точно вказати колір, оскільки лакофарбове покриття з часом ви кольору ет, тому постарайтеся так чи інакше знайти згадку про назву відтінку в документах.
5
Подивіться документи на машину. Назва кольору має бути зазначено в паспорті транспортного засобу (ПТС), в гарантійному талоні (якщо машина нова, ви без зусиль його знайдете), у свідоцтві про реєстрацію.
6
Спробуйте дізнатися колір машини в офіційного дилера ВАЗ (їх адреси та телефони можна знайти в інтернеті, на офіційному сайті компанії). Знайдіть інформацію про VIN-коді автомобіля і зверніться з ним до представників салону. VIN-код - це унікальне поєднання із 17 букв і цифр, знайти його можна в зручному для прочитання місці автомобіля.