Як виставити нумерацію сторінок.

Програмний пакет Microsoft Office давно став стандартом оформлення різних документів. Реферати, доповіді, дипломні роботи - всі вони виконуються в Word, однієї з програм електронного офісу. І звичайно, в документі не можна обійтися без порядку. А це означає, що потрібно виставити нумерацію сторінок, і, бажано, не вручну.
Інструкція
1
Знайдіть у рядку меню пункт "Вставка" і клацніть по цій написи. У випадаючому меню натисніть лівою кнопкою миші на рядку «Номери сторінок». Відкриється діалогове вікно, в якому можна налаштувати варіанти додавання нумерації. Ця функція працює в Word 2000, 2003 і XP. У більш нових версіях офісного пакету використовується інший принцип розташування керуючих елементів. Але загальний алгоритм установки нумерації залишається таким же.
2
Оберіть розташування номера сторінки на аркуші зі списку. Пропонуються варіанти вгорі, або внизу сторінки. Вам залишається тільки визначити і вказати потрібний пункт меню.
3
Вкажіть, як саме повинні бути розташовані цифри номера сторінки. Три найпопулярніших варіанти - «Від центру», «Зліва» і «Справа». Залежно від вашого вибору порядковий номер сторінки буде в центрі листа, в лівому кутку або в правому куті. Для випадків верстки брошур є дві опції: всередині і зовні. Вони позначають, що номери будуть поміщені дзеркально один від одного в одній або в іншій частині сторінок. Це дуже зручно при створенні складних документів. Схематичне зображення листа виводиться в тому ж вікні, щоб наочно показати, як виглядатиме нумерація сторінок.
4
Проставте галочку «Номер на першій сторінці» або зніміть її. Це стане в нагоді в тому випадку, якщо ви набираєте документ з титульною сторінкою. Якщо відзначити цю опцію, тоді ви не побачите номер на першій сторінці, але при цьому вона буде порахована.
5
Натисніть кнопку «Формат», щоб отримати доступ до додаткових настройок нумерації. Виберіть у верхньому меню спосіб нумерації сторінок зі списку. Це можуть бути звичайні арабські цифри, прописні або малі літери, а також римські цифри.
6
Введіть номер сторінки, якщо вам потрібно продовжити нумерацію з якогось значення. Це дуже зручно, коли документ складається з декількох файлів: вказуєте номер, з якого слід продовжити рахунок і програма сама вставить потрібні числа. Цей спосіб також необхідний, коли потрібно виправити лише кілька сторінок і вставити їх в загальну підшивку, не порушуючи її порядок і нумерацію.
7
Відзначте галочкою пункт «Включити номер глави». Тоді ви зможете вставити не тільки номер сторінки, але і назва розділу, до якого вона належить. Можна вибрати кілька варіантів виведення нумерації сторінки і глави, з різними роздільниками, від дефісів до ком.