Як мити миються шпалери. Як правильно помитий шпалери.

Миються шпалери треба мити з великою обережністю. Одне незручне рух - і на поверхні може утворитися вологий розрив. Щоб без наслідків помити шпалери слід приготувати правильний розчин і акуратно проводити очищення поверхні.
Вам знадобиться
  • - шпалери
  • - м'яка тканина/губка
  • - суха вбираюча тканина/губка
  • - засіб для миття посуду або мильна стружка
  • - таз
  • - міксер
Інструкція
1
Наберіть в таз теплої води. Приготуйте будівельний або звичайний міксер, увімкніть його та обережно опустіть у воду. Невеликими дозами вливайте засіб для миття посуду. Збивайте суміш до утворення гарної, щільної піни.
2
Якщо забруднення не особливо сильні, можна використовувати для приготування піни мильний розчин. Для очищення кольорових шпалер - зі звичайного господарського мила, для білих - з отбеливающего. Також можете скористатися рідким засобом для прання.
3
Візьміть поролонову губку або м'яку ганчірочку (наприклад, з мікрофібри). Намочіть її у воді, добре вичавіть. Зачерпніть трохи піни.
4
Перед тим, як чистити всю поверхню шпалер, необхідно перевірити їх «на міцність». Для цього виберіть невеликий шматочок, який не сильно видно. Наприклад, один з нижніх кутів. Якщо у вас після ремонту є залишки шпалер, перевіряйте мильну піну на них.
5
Нанесіть заготовлену піну на пробний ділянку. Не застосовуйте силу! Просто акуратно, поступальними рухами, промокайте губкою шпалери.
6
За допомогою сухої губки/тканини, зніміть залишки піни і крапельок. Зачекайте, поки експериментальний ділянку висохне. Перевірте його на збереження якості. Якщо він не деформувався, не став пузиритися і фарба залишилася на місці, можете приступати до основних забруднень.
7
Щоб очистити сильно забруднену поверхню, дійте також, як і на пробному ділянці. Головні умови: не прикладайте силу і не тріть шпалери, інакше тонкий верхній шар ПВХ-плівки прорветься. Просто наносите піну і промокайте забруднений ділянку. Залишки вологи знімайте сухою тканиною або губкою.
8
Дайте очищеному місцем висохнути. Якщо забруднення залишилися, чи не приступайте відразу ж до повторного миття шпалер - вони повинні просохнути не тільки на поверхні, але і всередині. Пам'ятайте, що часте миття миються шпалер призводить до їх швидкого зносу.
Зверніть увагу
Для приготування розчину не використовуйте пральні чи інші порошки.
Корисна порада
Зверніть увагу на умовні позначення на етикетці від шпалер. Завдяки їм ви зможете вибрати оптимальний спосіб миття, відповідний саме для вас.