Як включити анімовані шпалери. Як поставити gif на робочий стіл.

Оформлення робочого стола для багатьох користувачів комп'ютера є дуже важливим. Особливо радують око шпалери з рухомими об'єктами. Але такий дизайн вимагає грамотної установки. Як же встановити живі шпалери?
Інструкція
1
Визначте потужність комп'ютера. Вона повинна дозволяти працювати з новими системами Windows 7 і Vista. Якщо операційної пам'яті не вистачає, то встановлювати анімовані шпалери не варто. Анімація, звичайно, дозволить зробити робочий стіл красивим, але створить зайве навантаження на процесор і, відповідно, не дозволить працювати на комп'ютері ефективно.
2
Тепер скачайте утиліту «Windows DreamScenes Enabler». Встановіть її на комп'ютер наступним чином: правою клавішею миші в контекстному меню натисніть «Запуск від імені адміністратора». Після запуску натискайте кнопку "Enable", а потім "Finish". Перезавантажте комп'ютер.
3
Потім знайдіть папку в директорії: C: WindowsWebWindows DreamScene. У ній буде міститися файл DreamScene. Натисніть на нього правою кнопкою миші. У ньому натисніть на пункт «Set as Desktop Background». В оформленні робочого столу мають з'явитися відео-шпалери.
4
Далі створіть ярлик. Для цього натисніть правою клавішею миші на файл DreamScene, в контекстному меню і виберіть пункт «Відправити» - «Робочий стіл (створити ярлик)».
5
Якщо такого пункту в меню не виявите, увійдіть в меню робочого столу і виберіть «Створити» - «Текстовий документ». Потім натисніть пункт файла «Властивості». Там будуть вказано ім'я нового файлу «Новий текстовий документ.txt». Назвіть його «Робочий стіл (створити ярлик) .DeskLink», не ставлячи лапки. Зовнішній вигляд файлу зміниться і стане схожий на монітор.
6
Створений файл помістіть в папку SendTo, що знаходиться за адресою: C: Usersімя пользователяAppDataRoamingMicrosoftWindowsSendTo. Для того щоб вона стала видимою, зайдіть в меню «Пуск» - «Панель управління» - «Параметри папок». І зніміть прапорець в пункті "Приховувати захищені системні файли". А потім натисніть «Зберегти зміни». Після переміщення необхідного файлу можна знову приховати системні файли, поставивши прапорець в тому ж місці. Тепер спробуйте створити ярлик, перейшовши до пункту 4.
7
Далі поповните асортимент анімованих шпалер. Можна скачувати з інтернету архіви з набором заставок. Але вони займають кілька Гігабайт. До того ж ви втрачаєте право вибору. Краще вибирайте ті відео-шпалери, які дійсно подобаються, і завантажуйте їх окремо.
8
Наступним кроком розпакуйте кожен архів і розміщуйте файли в папку C: WindowsWebWindows DreamScene. Вона буде зберігати всі відео-шпалери робочого столу.
9
Для установки анімованих шпалер можна скористатися програмою «Windows 7 DreamScene Activator». Запустіть її від імені адміністратора. В порожньому прямокутнику вікна, що з'явилося клацніть мишею, а потім натисніть на ON. Далі комп'ютер перезавантажте. Тепер встановіть анімовані шпалери з будь-якої папки, яка містить файли з розширеннями mpeg або wmv.
10
Перевірте, чи є звук в анімованих шпалерах. В системному треї перевірте включення гучності. Якщо це нездійсненно, то зайдіть в меню «Пуск» - «Налаштування» - «Панель завдань і меню« Пуск »і зніміть прапорець з пункту« Приховувати невикористовувані значки ». Потім налаштуйте гучність звуку.
Зверніть увагу
Щоб викликати контекстне меню, завжди користуйтеся правою кнопкою миші.