Як виробляти впевненість у собі.

Виробити впевненість в собі можливо, якщо виконувати спеціальні вправи. Використовуйте деякі секрети, щоб поліпшити свій душевний стан і відносини з іншими людьми. Вірте в себе і у вас все вийде.
Інструкція
1
Вчіться керувати своїми станами. Наприклад, ви відчуваєте себе невпевнено. Погляньте на своє відображення в дзеркалі. Можливо, ви побачите людину втомленого, з погаслими очима. Тепер на рівні уяви позбудьтеся від цього образу, подумки розчиняючи його. Уявіть новий, наповнений впевненість ю і енергією образ. Постійно тримайте його в своїй уяві.
2
Напишіть список якостей, які вам в вас найбільше подобаються. Наприклад: «Я розумний», «Я красивий» і.т.д. Запишіть всі свої досягнення, якими ви пишаєтеся. Бажано написати їх на папері червоного кольору, який надає впевненість , і завжди носити з собою. Повторюйте всі пункти зі списку кожен день. Крім того, не забувайте заохочувати себе за кожне зроблене сьогодні чи вчора добру справу.
3
Ніколи не говорите собі або іншим, що ви чогось не можете. Таким чином, ви самі сієте і рости не впевненість в собі. Тому випромінюйте впевненість в собі. Зберігайте позитивний настрой навіть в ті дні, коли ви не відчуваєте в собі ніяких сил. За законами Всесвіту до вас повертатиметься саме те, що ви випромінюєте.
4
Не порівнюйте себе з іншими. Кожна людина унікальна. Те, що природно для одного, неприйнятно для іншого. Пам'ятайте також, що ідеальних людей не існує. Ви побачите, що як тільки ви прийміть це, ваше життя зміниться на краще.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lSj4-MMr7CE